Video Download Capture

Pobieranie filmów z wielu różnych stron

Opinie (1)
Klauzula
PRZEWIŃ

Łatwe pobieranie filmów online z wielu różnych stron

Ten zaawansowany i przydatny wideo downloader pozwoli ci pobierać i zapisywać filmiki z Dailymotion, Vevo, YouTube, Vimeo, Fox, AcFun, Lynda, Bilibili, DFV, ESKA, czy Hulu, a taże milionów innych serwisów online. Możesz pobierać klipy wideo w sieci streamowane za pomocą HTTP, FTP, RTMP i innych protokołów przesyłania multimediów. Aplikacja umożliwi ci też jednoczesne pobieranie wielu klipów wideo, co pozwoli ci oszczędzić cenny czas.

Dowiedz się więcej

Wklej adres URL

Pobieranie filmów z YouTube, Vimeo, czy innych popularnych serwisów wideo wymaga tylko skopiowania i wklejenia adresu URL.

Zewnętrzne wykrywanie

Włącz zewnętrzne wykrywanie i odtwórz filmik z Groove3, Udemy, czy innej zaszyfrowanej strony, a aplikacja samodzielnie wykryje adres pliku wideo i pobierze go w krótkim czasie.

Wewnętrzne wykrywanie

Twórcy programu osadzili w Video Download Capture przeglądarkę Chrome. Dzięki temu, kiedy odtwarzasz klip wideo w protokole RTMP w zakładce wykrywania, aplikacja automatycznie wykryje odtwarzany plik i natychmiast rozpocznie jego pobieranie.

Pobieranie playlist

Wypróbuj inteligentne ściąganie filmów z YouTube w postaci całej zawartości kanału. Możesz wybrać jeden lub więcej filmików i pobrać je naraz wklejając adres URL playlisty.

SPAKUJ

Konwersja plików wideo i audio do dowolnego formatu

Możesz wybrać odpowiedni format pobieranego pliku spośród MP4, FLV, 3GP, MP3 i wielu innych. Alternatywnie, możesz też przekonwertować pobrany plik do dowolnego formatu w zależności od potrzeb. Aplikacja obsługuje również jakość 4K i HD.

Dowiedz się więcej
Wideo
MP4, MKV, AVI, 3GP, FLV, WMV, HEVC, H.264, SWF, HTML5, M4V, MOV, ASF, DV, VOB, OGV, YouTube, ASF, RM, MTS/M2TS/TS/TP/TRP, MOD, TOD
Audio
MP3, WMA, WAV, MP2, AAC, M4R, M4A, AC3, OGG, FLAC, AIFF, RealMedia
SPAKUJ

Potężny odtwarzacz multimediów

Ten wbudowany odtwarzacz multimediów pozwoli ci otworzyć pliki wideo i audio w dowolnym formacie. Możesz też zmienić wielkość okna odtwarzacza w zależności od potrzeb.

Dowiedz się więcej
Oglądanie na bieżąco
Korzystając ze zdobyczy najnowszej technologii, możesz teraz oglądać film jeszcze w trakcie jego pobierania, zamiast czekać na pobranie całego pliku.
Błyskawiczne pobieranie
Aplikacja wyposażona jest w niezależny akcelerator pobierania, który automatycznie uruchamia tryb przyspieszonego pobierania po dodaniu zadania na listę. Maksymalna prędkość wynosi aż do 10MB/s.
SPAKUJ

Wiele przydatnych narzędzi

Program Video Download Capture to nie tylko wideo downloader, ale również skuteczny program do nagrywania klipów wideo, konwersji plików, biblioteka multimediów i inne przydatne moduły.

Dowiedz się więcej

Rejestrator ekranu

To narzędzie pozwoli ci nagrywać klipy wideo ze streamów na żywo i wszystkie czynności wykonywane na ekranie komputera.

Edytor wideo oraz audio

Przy pomocy wbudowanego konwertera, możesz przekonwertować dowolny pobrany klip wideo lub plik wideo z dysku do dowolnego formatu wideo lub audio. Co więcej, możesz także edytować pobrane filmiki, przycinając lub kadrując obraz, dodając przypisy, itp.

Biblioteka

W bibliotece znajdziesz najnowsze i najpopularniejsze klipy wideo zaledwie jednym kliknięciem. Możesz też wyszukać interesujące cię filmiki.

Przenoszenie na iTunes

Ta funkcja pozwoli ci przenieść pobrane klipy wideo lub audio na twoim komputerze do programu iTunes.

SPAKUJ

Uproszczony Interfejs

 • pobieranie
 • wykryć
 • biblioteka
 • rekord
 • konwertować

  Dlaczego warto wybrać Video Download Capture?

  Ocena: 5- w oparciu o 1 ocen.1 opinia
  • Apowersoft Video Download Capture sprawdza się dla mnie świetnie i nigdy nie zawodzi. Zbiorcze pobieranie ułatwia mi pobieranie filmów z YouTube, a jakość zapisywanych filmów jest po prostu świetna!

   Dzięki temu programowi mogę pobierać filmy z Hulu i CBS. Teraz mogę wreszcie zapisywać ulubione seriale TV na moim iPhone i oglądać je w podróży.

  • To naprawdę pomocny program. Dzięki Video Download Captur mogę pobierać pliki MP3 z YouTube w prosty sposób. Dodatkowo, mogę też pobierać piosenki z Vevo w kilka sekund! Dzięki!

   To naprawdę świetny program. Mogę dzięki niemu pobierać filmy z różnych stron, a do tego nagrywać i konwertować różnego rodzaju pliki. Nie muszę już szukać innego konwertera. Dzięki.

   Baza wiedzy

   new
   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry
   Click below to install