iPhone Data Cleaner – Usuwanie Danych z iPhone Na Zawsze

iPhone Data Cleaner
Ocena:3.7 /5(w oparciu o 99 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Usuń wszystkie dane ze swojego starego telefonu zanim oddasz go do naprawy, odsprzedaży, lub przekażesz innemu członkowi rodziny. Program pozwala usunąć wszystkie dane na iPhone 4/4s/5/5s/6/6 Plus wraz z prywatnymi informacjami. Firma Apowersoft gorąco poleca iPhone Data Cleaner - bezpieczne narzędzie do ochrony prywatności pozwalające usunąć pliki z iPhone.

  • Bezpieczne wymazywanie plików na iPhone files, takich jak: zdjęcia, zapamiętane hasła, listy kontaktów, itp.
  • Skasuj prywatne dane z urządzeń Apple korzystając z 4 trybów pracy i trzech poziomów usuwania plików
  • Program obsługuje wszystkie urządzenia iOS, włącznie z iPhone, iPad, iPod
  • Usuń wszystkie prywatne pliki z urządzeń Apple na zawsze w sposób uniemożliwiający ich przywrócenie

Program jest kompatybilny z telefonami iPhone, a także inne urządzenia elektroniczne firmy Apple, jak np. iPod Touch i iPad. Obsługuje on nawet telefony objęte blokadom i przypisane do operatora, co sprawia że jest to idealna aplikacja do “czyszczenia” urządzeń iOS.

Pobierz

Jeśli szukasz dobrego sposobu aby usunąć ustawienia na iPhone w przypadku błędów lub awarii, to nasz program pozwoli ci to osiągnąć. Być może też chcesz usunąć wszystkie dane na iPhone przed oddaniem telefonu do naprawy lub sprzedażą. Kliknięcie opcji “Skasuj Wszystkie Ustawienia i Zawartość” w telefonie wydaje się być wystarczającym rozwiązaniem dla wielu użytkowników Apple, ale usunięte w ten sposób dane można stosunkowo łatwo przywrócić. Jeśli chcesz usunąć dane z iPhone na zawsze, nasz bezpieczny i łatwy w obsłudze program przyjdzie ci z pomocą.

Możesz usunąć wszystkie dane na iPhone

Możesz usunąć wszystkie dane na iPhone

W przeciwieństwie do opcji telefonów Appe “Skasuj wszystkie Ustawienia i Zawartość”, nasza aplikacja umożliwia całkowite usuwanie danych z iPhone. Dodatkowo, z pomocą programu możesz na stałe usunąć wiele typów plików, jak np. filmy, zdjęcia, nagrania głosowe, wiadomości tekstowe, historię połączeń, listy kontaktów, wiadomości email, przypomnienia, notatki, kalendarze, aplikacje, konto Apple ID, dane kont, hasła, ustawienia systemowe, zakładki safari, i wiele innych.

Cztery Tryby Usuwania Danych

Cztery Tryby Usuwania Danych

Program oferuje cztery tryby usuwania danych. Zależnie od twoich potrzeb możesz wybierać spośród trybów takich jak: ekspresowe czyszczenie, kasowanie prywatnych danych, częściowe czyszczenie, lub pełne czyszczenie.

Ekspresowe czyszczenie: Ten tryb usuwania danych pozwoli ci pozbyć się różnych niechcianych plików (uszkodzone pliki, pliki temp, pliki cache, itp.) z twojego urządzenia. Jest to szczególnie przydatne jeśli szukasz sposobu na zwolnienie miejsca na iPhone, iPad, czy iPod Touch.

Kasowanie prywatnych danych: Jak wskazuje nazwa, ten tryb pozwala na trwałe usunięcie wszystkich prywatnych danych z urządzenia iOS w celu zabezpieczenia twojej prywatności. Dzięki tej funkcji nie będziesz musiał obawiać się, że twoje dane wpadną w niepożądane ręce.

Pełne czyszczenie: Usuwa wszystkie dane i przywraca konfigurację telefonu do ustawień fabrycznych. Nie musisz jednak instalować ponownie systemu iOS ponieważ pozostaje on nienaruszony.

Częściowe czyszczenie: Tryb częściowego czyszczenia pozwoli ci skasować na stałe poprzednio usunięte z telefonu pliki. Nie wpływa to w żaden sposób na pliki obecnie przechowywane na twoim urządzeniu Apple.

Uwaga: Po wybraniu jednego trybu inne tryby mogą nie być dostępne.

Trzy Poziomy Usuwania Danych

Trzy Poziomy Usuwania Danych

Program iPhone data cleaner pozwala usunąć pliki z iPhone w trzech różnych poziomach pracy. Możesz wybrać pożądany poziom zależnie od twojej sytuacji i potrzeb.

Niski: Niski poziom usuwania pozwala na szybkie wyczyszczenie danych z urządzenia iOS. Ten poziom pracy zapewnia znaczną oszczędność czasu.

Średni: Średni poziom usuwania polega na zastąpieniu skasowanych i istniejących plików na urządzeniu iOS losowo wygenerowanymi danymi. W ten sposób nikt nie będzie mógł przechwycić twoich prawdziwych danych.

Wysoki: Jest to zdecydowanie najbezpieczniejszy poziom pracy programu. Skorzystanie z niego jest zalecane w sytuacji, gdy na urządzeniu przechowywane były ważne dane, takie jak hasła, informacje finansowe, dokumenty bankowe, itp. Ten poziom pracy zajmuje jednak najwięcej czasu.

Obsługa Wszystkich Urządzeń iOS

Obsługa Wszystkich Urządzeń iOS

Poza usuwaniem zawartości telefonów iPhone, program pozwala również bezpiecznie kasować różnego rodzaju pliki z innych urządzeń iOS. Poniżej znajduje się lista urządzeń obsługiwanych przez program:

  • iPhone: iPhone 7/7 Plus, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS
  • iPod touch: iPod touch 5, iPod touch 4
  • iPad: iPad Air, iPad mini, iPad with Retina Display, The new iPad, iPad 2, iPad
ZERO Możliwości Przywrócenia Danych

ZERO Możliwości Przywrócenia Danych

Nasz program zapewnia bezpieczne usuwanie danych z iPhone bez możliwości ich odzyskania. Upewnij się, że zabezpieczyłeś najważniejsze dane przed rozpoczęciem pracy z programem.

Opróćz kompleksowego usuwania danych bez możliwości ich przywrócenia, program oferuje wygodny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Z jego pomocą możesz łatwo usunąć wszystkie dane na iPhone, iPad i iPod Touch w zaledwie trzech krokach – wybierz tryb czyszczenia, wybierz poziom usuwania i usuń wybrane dane lub pliki.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane Artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry