Firma Apowersoft wprowadziła na rynek Rejestrator Dźwięku 2.0 dla Mac z edytorem i konwerterem plików audio
Komentarz

Firma Apowersoft wprowadziła na rynek Rejestrator Dźwięku 2.0 dla Mac z edytorem i konwerterem plików audio

Ostatnia aktualizacja 20-04-2016 przez

Firma Apowersoft z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoftc 2.0. Program ten jest znaczne unowocześnionym i praktycznym programem do nagrywania dźwięku. Głównym celem tej nowej wersji jest zapewnienie efektywnej edycji i konwersji plików audio oraz lepsze nagrywanie dźwięku. Jest on wyposażony w edytor dźwięku, który pozwala na cięcie i oznaczanie plików audio. Wbudowany konwerter obsługuje konwersję plików audio w różnych formatach. Ponadto naprawiliśmy wcześniej występujące błędy, dzięki czemu oprogramowanie pracuje bardziej stabilnie na komputerach Mac. Sprawdźmy szczegóły uaktualnionych funkcji.

Pobierz

Po pierwsze, z nowym oprogramowaniem można się zapoznać oglądając prezentację wideo.

Dodano wbudowany edytor dźwięku i konwerter

1. Świetny edytor plików dźwiękowych

Najbardziej atrakcyjną nową funkcją Rejestratora dźwięku V2.0 Apowersoft dla Mac jest niezwykle przydatna funkcja edycji plików audio. Korzystając z tego narzędzia użytkownik może dostosować pliki audio do swoich potrzeb na różne sposoby:

Ładowanie dźwięku w sekundę

Aby rozpocząć edycję, można kliknąć na przycisk „Załaduj plik”, przejrzeć „Finder” oraz importować jeden plik. Można również otworzyć okno edytora plików audio i bezpośrednio przeciągnąć plik. Następnie edytor plików audio przeprowadzi analizę pliku audio, jego nazwę, czas trwania i wyraźnie pokaże krzywą dźwięku.

Łatwe obcinanie plików audio

W celu obcięcia pliku audio należy kliknąć na ikonę „Dodaj wybór” i wybrać żądany fragment. Można wybrać kilka fragmentów do cięcia, w zależności od potrzeb użytkownika. W celu dokładnego dopasowania długości pliku audio wystarczy ręcznie ustawić czas „Rozpoczęcia” i „Zakończenia” pliku. Poza regulacją długości trwania pliku za pomocą przycisków na interfejsie, można również dowolnie wprowadzać czas. Jeśli użytkownik chce anulować zaznaczony fragment, należy nacisnąć na „Usuń wybór”. Dodatkowo, kliknięcie na ikonę „Anuluj” spowoduje usunięcie wszystkich przeprowadzonych edycji pliku.

Sprawdzaj edytowane pliki audio w czasie rzeczywistym

Podczas edycji plików audio, w dowolnym momencie można podejrzeć efekt swoich działań. Ten edytor dźwięku nie tylko umożliwia odtwarzanie całego pliku audio, ale także oferuje możliwość odtwarzania wybranych fragmentów. Dzięki temu można łatwo dostosowywać edycję do własnych potrzeb.

Łatwe eksportowanie plików dźwiękowych

Po edycji można konfigurować ustawienia w celu eksportowania pliku. Po pierwsze, sugerujemy wybór formatu wyjściowego pliku audio. Program oferuje wiele formatów, w tym: MP3, WAV, AAC, FLAC itd. Następnie należy wybrać odpowiedni tryb eksportu. Niniejszy edytor dźwięku umożliwia eksport plików w dwóch trybach: łączenie edytowanych plików audio i eksportowanie ich jako jednego pliku lub oddzielny eksport edytowanych plików audio do wielu plików.
scalania podczas eksportowania pliku
Łatwe dodawanie informacji ID3

Choć Rejestrator dźwięku Apowersoft dla Mac jest wyposażony w identyfikator ID3, można również dodać swoje własne utwory, tytuł, wykonawcę, album i gatunek edytowanego pliku audio.

2. Wydajny konwerter plików audio

Wbudowany konwerter plików audio przynosi następujące korzyści:

Obsługuje różne formaty plików audio

Niniejszy konwerter plików audio obsługuje nie tylko typowe formaty plików audio, ale konwertuje również pliki w takich formatach jak: AC3, ALAC, MKA i CAF. Poza tym można konwertować wideo do formatu MP3, WAV, M4A, M4R, OGG i innych.
Mac konwerter audio
Konwersja Audio przy wysokiej prędkości

Aby zaoszczędzić czas i ułatwić sobie zadanie, można importować kilka plików jednocześnie i przekształcać je w partiach. Można się zrelaksować mając pewność, że proces konwersji zostanie sprawnie przeprowadzony.

Łączenie plików podczas konwersji

Poza konwersją, oprogramowanie umożliwia również łączenie plików audio. Wystarczy dodać dwa lub więcej plików, przełączyć opcję łączenia na „Wł.”, a następnie kliknąć na przycisk „Konwertuj”. Po wykonaniu działania pojawi się wyskakujące okienko informujące o zakończeniu zadania.

Ulepszone funkcje Rejestratora dźwięku 2.0 Apowersoft dla Mac

W nowej wersji zoptymalizowano również niektóre funkcje dla zapewnienia użytkownikowi większego komfortu.

1. Więcej trybów planowania rejestracji dźwięku

W planowanym zadaniu można teraz wybrać nowe źródło wejściowe – nagrywanie z „Systemu dźwiękowego i mikrofonu”. Wystarczy wybrać odpowiednie wejście audio, aby zaspokoić swoje oczekiwania.
wejście audio do nagrywania
2. Łatwe zarządzanie plikami audio w „Bibliotece”

W celu łatwiejszego zarządzania plikami audio, w „Bibliotece” dodano szereg przycisków funkcyjnych. Umożliwia to szybki dostęp do identyfikacji, zmiany nazwy, edycji i zarządzania plikami audio.

3. Dodawanie wielojęzycznego interfejsu

Interfejs dostępny jest w języku szwedzkim, duńskim, węgierskim, czeskim, polskim i greckim. Wybierając swój język ojczysty, można łatwiej korzystać z wszystkich funkcji oprogramowania.

Zaktualizowany Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft jest uniwersalnym narzędziem do obsługi plików audio, łączącym rejestrator plików audio, konwerter i edytor w jednym. Zachęcamy do pobrania tego oprogramowania i korzystania z jego niezwykłych funkcji już teraz.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 7 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oRejestrator Dźwięku.Ostatnia aktualizacja 20-04-2016

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry