Został Wydany Apowersoft Watermark Remover
Komentarz

Został Wydany Apowersoft Watermark Remover

Ostatnia aktualizacja 29-06-2019 przez

Znak wodny działa jak obosieczny miecz, który z jednej strony chroni prawa autorskie właściciela zdjęć / filmów, z drugiej czyni je bezużytecznymi dla innych osób. W związku z tym 29 stycznia 2019 Apowersoft wydał nowy produkt Apowersoft Watermark Remover do wsadowego usuwania znaków wodnych, logo, datowników i wszelkich niechcianych obiektów ze zdjęć i filmów wideo. Program upraszcza cały proces. Aby usunąć znak wodny ze zdjęcia / wideo, wystarczy kilka kliknięć. Pobierz program i zacznij doświadczać jego magii.

Pobierz

Wyróżnione funkcje programu Apowersoft Watermark Remover

1. Prosty Interfejs Użytkownika

Niezależnie od tego, czy znasz się na komputerze, prosty interfejs sprawia, że korzystanie z programu jest bardzo łatwe – dodaj pliki, zaznacz niechciane obiekty i kliknij przycisk „Konwertuj”. Następnie zostanie wygenerowane zdjęcie/wideo bez znaku wodnego o jakości oryginalnego pliku.

simple interface

2. Wsadowe usuwanie znaków wodnych

Apowersoft Watermark Remover pozwala dodać dowolną liczbę zdjęć, co oznacza, że można wsadowo usuwać znaki wodne lub niepożądane obiekty z wielu zdjęć jednocześnie. Nie ma limitu liczby plików, które są przetwarzane bardzo szybko. Większa liczba plików wydłuży proces przetwarzania. Obrazy wyjściowe zachowują oryginalną jakość i format pliku.

remove watermark from image

3. Usuwanie znaku wodnego z filmu wideo jednym kliknięciem

Program umożliwia również usuwanie znaku wodnego, logo i napisów z filmu wideo. Obsługuje wszystkie formaty wideo, w tym MP4, WMV, MOV, AVI i wiele innych. Po zaimportowaniu pliku wideo można rozpocząć jego przetwarzanie. Im większy rozmiar pliku, tym dłużej będzie przetwarzany. Na górze interfejsu znajduje się procentowy wskaźnik postępu przetwarzania.

remove watermark from video

W razie potrzeby Apowersoft Watermark Remover umożliwia przycinanie plików wideo i usuwanie niechcianych fragmentów filmu przed usunięciem znaku wodnego.

trim watermarked video

Zakończenie

Apowersoft Watermark Remover to solidny wybór, jeśli chodzi o usuwanie znaków wodnych ze zdjęć / wideo. Z jego pomocą znacznie łatwiej pozbędziesz się irytujących znaków wodnych, logotypów, podpisów, cieni, osób ze zdjęć czy filmów. Pobierz program i ciesz się jego niesamowitymi możliwościami.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 14 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 29-06-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry