Jak ustawić MP3 jako dzwonek w iPhone
Komentarz

Jak ustawić MP3 jako dzwonek w iPhone

Ostatnia aktualizacja 01-02-2018 przez
Pytanie

Cześć, wbudowane dzwonki na iPhone już mnie nudzą i denerwuje mnie ich dźwięk. Mam na komputerze sporą kolekcję MP3 – czy ktoś wie może jak zrobić dzwonek dla iPhone z MP3? Dzięki z góry.

 

Odpowiedź

Cześć, dzięki za pytanie. Jeśli przeszkadzają ci domyślne dzwonki iPhone, możesz kupić specjalne dzwonki ze sklepu iTunes i zsynchronizować je na swoim telefonie. Większość użytkowników zmienia jednak dzwonki zbyt często, aby było to opłacalne. Jeśli zatem chcesz oszczędzic na wydatkach, to być może warto zrobić własny dzwonek na iPhone. Z zadanego pytania wnioskuję, że szukasz po prostu sposobu na przeniesienie MP3 na swój iPhone i ustawienie ich jako dzwonek. Jeśli tak, to jest to stosunkowo proste – wystarczy, że zapoznasz się z instrukcją krok po kroku zamieszczoną poniżej.

Instrukcja jak zrobić dzwonek dla iPhone z MP3

1

Przenieś MP3 na iPhoe z programem Apowersoft Phone Manager

Jak powszechnie wiadomo, aplikacja iTunes pozwala przekształcać dowolne fragmenty piosenek w dzwonek telefonu, ale program ten jest stosunkowo skomplikowany w obsłudze. Jeśli zatem nie chcesz używać iTunes do tworzenia dzwonków M4R, to zapewne przypadnie ci do gustu program Apowersoft Phone Manager. Jest to kompleksowy program do zarządzania multimediami, który umożliwia transfer filmów, aplikacji, muzyki, dokumentów i innych plików pomiędzy twoim komputerem a urządzeniem Apple. Wraz z możliwością przenoszenia multimediów, aplikacja pozwoli ci także stworzyć zarządzać danymi, tworzyć i przywracać kopie zapasowe, a także usuwać dane mobilne.

  • Pobierz i zainstaluj Apowersoft Phone Manager na komputerze.
  • Pobierz

  • Podłącz swój iPhone do komputera za pomocą kabla USB. Po uruchomieniu programu, na twoim telefonie wyświetli się zapytanie o zezwolenie dostępu – wybierz opcję „Zaufaj”, aby utworzyć połączenie.
  • Po połączeniu, przejdź do zakładki “Muzyka” w głównym interfejsie, a następnie zaznacz “Dzwonek” > “Importuj”, aby dodać dowolne piosenki. Sam proces przenoszenia plików nie powinien zająć tylko chwilkę.

2

Jak ręcznie ustawić MP3 jako dzwonek iPhone

Po ukończeniu czynności opisanych powyżej, wszystkie wybrane przez ciebie ścieżki MP3 powinny być zsynchronizowane z twoim iPhone’m. Wystarczy teraz odblokować telefon i wejść w „Ustawienia” > „Dźwięki” > „Dzwonki” i odszukać dodane dzwonki. Wyświetlona zostanie lista dostępnych dzwonków. Teraz możesz wybrać, który utwór MP3 ustawić jako dzwonek iPhone.

stworzyć dzwonek

Wskazówka: Jeśli chcesz ustawić osobne dzwonki dla poszczególnych kontakty, możesz przejść do aplikacji Kontakty, wybrać konkretną osobę i zanaczyć przycisk “Edycja”, a następnie dobrać odpowiedni utwór z menu “Dzwonek”.

edycia iphone kontakt

Przydatne ciekawostki

Wykonując czynności opisane powyżej możesz swobodnie ustawić własne, unikalne dzwonki w niezwykle prosty sposób. Oprócz samej możliwości stworzenia własnych dzwonków MP3, kolejną zaletą tej metody jest to, iż takie dzwonki nie mają ustalonego limitu długości. Różnica jest taka, że chociaż iTunes umożliwia konwersję dowolnej piosenki do formatu M4R, to stworzony w ten sposób dzwonek nie może być dłuższy niż 30 sekund. Dzięki naszej instrukcji powyżej, twój iPhone będzie odtwarzał wybrany utwór tak długo, jak tylko chcesz. Mówiąc krótko, możesz użyć nawet całej piosenki jako dźwięk dzwonka.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 38 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPhone Manager, Porady iPhone.Ostatnia aktualizacja 01-02-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry