Jak mogę odblokować mój iPhone?
Komentarz

Jak mogę odblokować mój iPhone?

Ostatnia aktualizacja 01-02-2018 przez

W dzisiejszych czasach, coraz więcej użytkowników iPhone korzysta z usług bankowości mobilnej, lub przechowuje inne ważne dane na swoich telefonach. Aby uniknąć wycieku poufnych danych, użytkownicy często tworzą kody dostępu do swoich urządzeń. Jest to dość skuteczny sposób na ochronę prywatnych danych, ale niestety bywa to również uciążliwe w sytuacji, gdy użytkownik zapomni swoje hasło nie wiedząc jak odblokować iPhone. Aby zapobiec tego typu problemom, przedstawiamy dwa dobre sposoby na uzyskanie dostępu do zablokowanych urządzeń.

Łatwe Sposoby na Odblokowanie iPhone

1. Stwórz kopię zapasową zawartości iPhone przed próbą odblokowania urządzenia

2. Odblokowanie iPhone jest możliwe za pomocą funkcji przywracania z iTunes

3. Wykonaj odblokowanie iPhone przez Siri, aby ominąć ekran blokady iPhone

Wskazówki: Przed podjęciem próby odblokowania urządzenia należy koniecznie stworzyć kopię zapasową zawartości, lub przenieść dane z iPhone na dysk komputera, czy też inne urządzenie. Obecnie, coraz więcej osób korzysta z opisanego poniżej narzędzia do przesyłania danych z iPhone, aby uniknąć utraty ważnych danych.

Apowersoft Phone Manager jest jednym z najpopularniejszych programów do zarządzania danymi na urządzeniach mobilnych. Program został stworzony specjalnie w celu zarządzania, przenoszenia, wyświetlania, przywracania i tworzenia kopii zapasowych plików na urządzeniach mobilnych i tabletach. Program obsługuje wszystkie rodzaje plików, włącznie z muzyką, zdjęciami, filmami, wiadomościami, listami kontaktów, aplikacjami, zakładkami, historią połączeń, czy tłami ekranu. Korzystając z tego narzędzia możesz skutecznie stworzyć kopię zapasową swoich plików z iPhone.

 • Pobierz program Apowersoft Phone Manager poniżej i zainstaluj go na komputerze.
 • Pobierz

 • Podłącz iPhone do komputera kablem USB i kliknij przycisk “Zaufaj” po wyświetleniu komunikatu rozpoznania aplikacji.
 • Zanim dowiesz się jak odblokować iPhone, zapewne zechcesz stworzyć “Kopia zapasowa” wszystkich ważnych danych. Korzystając z opisywanego menedżera telefonu możesz przenieść wszystkie ważne dane jednym kliknięciem.
 • kopii zapasowych wszystkich plików

 • Jeśli chcesz stworzyć kopię zapasową tylko wybranych plików, możesz wybrać odpowiednią kategorię: “Zdjęcia”, “Filmy”, “Muzyka”, “Notatki”, “Wiadomości”, lub “Aplikacje”, a następnie wybrać odpowiednie pliki. Możesz stworzyć kopię zapasową, lub przenieść je na dysk komputera klikając przycisk “Eksportuj”.
 • eksport plików

 • Kliknij przycisk “Rozłącz”, aby odłączyć iPhone od komputera po zakończeniu procesu.

Po wykonaniu kopii zapasowej najważniejszych danych, możesz skorzystać z jednej z dwóc metod poniżej, aby uzyskać dostęp do zablokowanego urządzenia.

Odblokowanie iPhone z pomocą przywracania iTunes

Jeśli zapomniałeś swojego kodu dostępu do iPhone, możesz odblokować urządzenie korzystając z funkcji przywracania. Wykonaj kroki opisane poniżej, aby dowiedzieć się jak odblokować iPhone metodą iTunes.

 • Podłącz urządzenie do komputera wykorzystywanego przy synchronizacji plików.
 • Uruchom iTunes, a następnie przejdź do strony “Podsumowanie”. Jeśli iTunes nie rozpocznie automatycznej synchronizacji, możesz wykonać ją manualnie po stworzeniu kopii zapasowej danych.
 • Kliknij przycisk “Aktualizacja”, a otrzymasz informacje na temat dostępności nowszych wersji oprogramowania iPhone.
 • Kliknij na “Odtwórz iPhone’a”, a następnie wykonuj instrukcje na ekranie, aby ukończyć proces.
 • przywrócić iPhone

 • Po zakończeniu przywracania możesz odblokować urządzenie i ustanowić nowy kod dostępu.

Jak mogę odblokować mój iPhone z pomocą Siri?

Jeśli nie chcesz przywracać zawartości urządzeń, możesz skorzystać z pomocy Siri w celu pominięcia kodu dostępu na iPhone. Metoda ta wymaga jednak wcześniejszego ustawienia dostępu do Siri przy zablokowanym telefonie. Oznacza to, że jej skuteczność jest niestety ograniczony, ponieważ możesz w ten sposób uzyskać dostęp tylko do wiadomości, list kontaktów, historii połączeń i skrzynki email. Wciąż jednak warto pamiętać o tym alternatywnym rozwiązaniu na odblokowanie iPhone.

 • Włącz telefon i przytrzymaj przycisk “Home”, aby aktywować Siri.
 • Wydaj odpowiednie polecenie Siri, jak np. wyświetl ostatnie wiadomości, itp. Z pomocą Siri, możesz wysyłać wiadomości, tworzyć notatki i przeglądać ostatnie połączenia.
 • simlock Iphone z Siri

 • W razie potrzeby, możesz później zablokować tą funkcję w zakładce “Ustawienia”> “Kod Dostępu” > “Siri”.

Mam szczerą nadzieję, że nasz krótki poradnik pokazał ci jak odblokować iPhone w prosty sposób. Gorącą polecam również skorzystanie z programu Apowersoft Phone Manager, aby uniknąć ryzyka utraty ważnych danych.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 58 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPhone Manager, Porady iPhone.Ostatnia aktualizacja 01-02-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry