Jak łatwo odzyskać utracone pliki z tabletu z systemem Android
Komentarz

Jak łatwo odzyskać utracone pliki z tabletu z systemem Android

Ostatnia aktualizacja 20-08-2018 przez

Tworzyłem ostatnio notatki do prezentacji PowerPoint w programie Polaris Office na tablecie Samsung Galaxy Note 10.1. Niestety, przypadkiem zdarzyło mi się usunąć pewne ważne pliki. Zaznaczyłem zbiór folderów i niechcąco je skasowałem. Naprawdę zależy mi na odzyskaniu sporej części usuniętych plików, bo będą mi potrzebne do wykonania projektu. Czy możecie zasugerować jak odzyskać pliki z tabletu z systemem Android?

Tablety są niezwykle elastycznymi urządzeniami mobilnymi wykorzystywanymi na co dzień przez miliony użytkowników. W przypadku utraty ważnych plików na skutek pomyłki lub z innych nieznanych powodów istnieje nadal możliwość ich odzyskania, w czym na pewno pomoże dobry program do odzyskiwania plików na tablety Android.

7-Data Android Recovery 1.0

Jest to darmowa aplikacja pozwalająca odzyskać wiele rodzajów plików na urządzeniach z systemem Android, takich jak tablety i smartphone’y. Program umożliwia przywracanie plików z pamięci wewnętrznej lub z zewnętrznej karty SD.

Oto krótka instrukcja obsługi programu pozwalająca odzyskać utracone pliki z tabletu z systemem Android:

Krok 1 – Podłącz tablet Android do komputera za pomocą kabla USB.

Krok 2 – Wybierz kartę SD lub pamięć urządzenia, aby sprawdzić listę możliwych do odzyskania plików.

Krok 3 – Wykonaj podgląd plików. Możesz skorzystać z opcji „Szukaj”, aby odnaleźć pożądane pliki.

Krok 4 – Kliknij przycisk „Zapisz” i wybierz ścieżkę zapisu plików. Przejdź do folderu zapisu i przenieś odzyskane pliki na swój tablet Android.

Mimo iż program 7-Data Android Recovery 1.0 jest dostępny całkiem za darmo, to jest to niestety jedynie wersja beta programu, co może oznaczać pewne problemy z jego stabilnością. Należy też wspomnieć, że skanowanie zawartości trwa dość długo.

Odzyskiwanie Danych Android

Jest to wysoko oceniana aplikacja do odzyskiwania danych na tablety Android. Program posiada wielu zwolenników i doskonale sprawdza się na wielu urządzeniach. Odzyskiwanie Danych Android umożliwia przywracanie wszystkich utraconych plików, włącznie z dokumentami, zdjęciami, klipami wideo, muzyką, listami kontaktów, wiadomościami SMS i notatkami. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji do odzyskiwania danych na rynku.

Pobierz

W porównaniu do programu 7-Data Android Recovery, aplikacja zapewnia znacznie większą stabilność i bezpieczeństwo obsługi. Umożliwia on także znacznie szybsze skanowanie. Program pozwoli ci odzyskać dowolnego rodzaju dane, niezależnie od tego czy straciłeś je za sprawą pomyłki, sformatowania pamięci, złośliwego oprogramowania, zresetowania urządzenia, czy z jakichkolwiek innych przyczyn. Aplikacja Apowersoft jest kompatybilna z wszelkimi modelami tabletów i urządzeń mobilnych Android.

Oto krótki opis wskazujący jak odzyskać pliki z tabletu z systemem Android:

Krok 1 – Podłącz tablet do komputera przez USB.

Krok 2 – Uruchom tryb debugowania USB i poczekaj na wykrycie urządzenia.

Krok 3 – Kliknij „Start”, aby rozpocząć analizę danych.

odzyskać utracone pliki z Android

Krok 4 – Po ukończeniu skanowania wybierz pliki, które chcesz przywrócić zaznaczając je na ekranie podglądu, a następnie klikając „Przywróć”.

Czego nie należy robić, aby skutecznie odzyskać utracone pliki na Android

To zrozumiałe, że chcesz odzyskać utracone pliki z tabletu z systemem Android w najszybszy możliwy sposób. Warto jednak pamiętać o pewnych czynnościach, których nie należy wykonywać w trakcie procesu przywracania danych. Zapamiętaj poniższe wskazówki:

  1. Powstrzymaj się od korzystania z tabletu po podłączeniu go do komputera. Tworzenie nowych plików może zajmować lub nadpisać dostępne miejsce na karcie SD. Może to uniemożliwić odzyskiwanie straconych plików.
  2. Upewnij się, że bateria w twoim tablecie Android jest naładowana.
  3. Nie instaluj nowych aplikacji przed ukończeniem przywracania.
  4. Upewnij się, że urządzenie jest podłączone poprawnie.
  5. Nie odłączaj kabla USB w trakcie procesu odzyskiwania plików.
Ocena:4.3 /5(w oparciu o 38 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oOdzyskiwanie Androida, Odzyskiwanie telefonu Android.Ostatnia aktualizacja 20-08-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry