Jak odzyskać usunięte pliki wideo z Androida
Komentarz

Jak odzyskać usunięte pliki wideo z Androida

Ostatnia aktualizacja 06-12-2018 przez

Urządzenia z Androidem oferują różne nowe funkcje poza zwykłymi funkcjami telefonu, który stał się przenośną stacją multimedialną do przesyłania filmów wideo z dowolnego miejsca, ale problemy pojawiają się również tutaj – możesz utracić swoje filmy nagrane na telefonie komórkowym lub skopiowane z komputera z pewnych powodów, w tym przypadkowe usunięcie plików oraz z powodu wirusa lub uszkodzenia. Niezależnie od powodu, na pewno warto wiedzieć, jak odzyskać usunięte filmy z Androida, jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w takiej sytuacji.

Wspaniałe narzędzia do odzyskiwania usuniętych plików wideo z Androida

Utrata ulubionych lub ważnych filmów w telefonie może być denerwująca. Jednak nadal istnieje duża szansa na ich odzyskanie dzięki aplikacji do odzyskiwania utraconych plików, ponieważ usunięte lub zagubione pliki nie zniknęły całkowicie z telefonu. Są ukryte i nadal można je przywrócić przy użyciu odpowiedniego narzędzia.

Po stwierdzeniu utraty danych na Androidzie, na telefonie nie wolno zapisywać nowych plików, ponieważ po nadpisaniu nowymi plikami nie będzie można ich odzyskać. W tym artykule podam dwie aplikacje do odzyskiwania plików wideo z systemu Android. Czytaj dalej, by przekonać się, która z nich jest dla ciebie najlepsza.

Android Data Recovery

Android Data Recovery to pierwsza aplikacja, o której mowa. To narzędzie, które można wykorzystać nie tylko do odzyskiwania filmów na urządzeniu z systemem Android, ale także do innych plików, w tym wiadomości, kontaktów i obrazów itp. Jest proste i łatwe w użyciu, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla każdego użytkownika, nawet dla osób, które nie znają się na technicznych sprawach.

Pobierz

Skanując urządzenie, szuka nie tylko brakujących plików, ale również istniejących. Utracone pliki, które zostały znalezione, będą miały inny kolor niż obecne pliki, tak by wiedzieć, które przywrócić. Poza tym pozwala to nie tylko odzyskać utracone filmy wideo na urządzeniach z Androidem, ale również użyć go do tworzenia kopii zapasowej plików na komputerze.

Podczas gdy inne aplikacje narażają użytkowników na wyciek danych osobistych lub ważnych plików podczas procesu odzyskiwania, w przypadku Android Data Recovery nie musisz się o to w ogóle martwić. Aplikacja jest bezpieczna, dzięki czemu wiesz, że twoje pliki i dane są chronione. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, Sony i ZTE, a także różne formaty plików, takie jak AVI, WMV, WMA, MP4 i więcej. Pozwala również na podgląd plików przed ich przywróceniem, tak by można było podjąć decyzję, które odzyskać.

Oto proste kroki jak odzyskać pliki wiedo z Androida za pomocą Android Data Recovery:

 • Pobierz i zainstaluj Android Data Recovery na swoim komputerze.
 • Po zakończeniu instalacji uruchom aplikację i podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB.
 • Na urządzeniu pojawi się powiadomienie. Wybierz „Zezwól”.
 • W oknie Android Data Recovery, wybierz typy plików, które chcesz odzyskać, a następnie kliknij przycisk „Dalej”. Narzędzie rozpocznie analizę urządzenia.
 • Po zakończeniu skanowania, pliki zostaną szczegółowo wymienione. Wybierz filmy lub pliki, które chcesz odzyskać i kliknij „Odzyskaj”.
 • odzyskaj filmy z Androidem

  Zalety:

  • Obsługuje odzyskiwanie różnych plików z Androida, w tym filmów, wiadomości, zdjęć i itp.
  • Jest bezpieczny i bardzo łatwy w użyciu.
  • Działa dobrze na ponad 2000 rodzajów telefonów i tabletów z systemem Android, takich jak HTC, Samsung, ZET, Sony, LG i tak dalej.
  • Zapewnia bezpłatne dożywotnie aktualizacje dla wszystkich klientów, którzy zakupili aplikację.

  Wady:

  • Aplikacja płatna na licencji shareware. Aby odzyskać pliki, należy zakupić aplikację.

  Undelete for Root Users

  Undelete for Root Users to następne narzędzie do odzyskiwania danych na naszej liście. Aplikację można zainstalować na swoim urządzeniu z Androidem. Jednak, jak sugeruje nazwa, telefon musi być zrootowany lub musisz mieć dostęp do roota, czyli kontrolę nad uprawnieniami. W przeciwnym razie aplikacja nie będzie działać. Potrafi odzyskać pliki, które nie zostały jeszcze nadpisane. Umożliwia podgląd plików, przywrócenie całych folderów i odzyskiwanie różnych plików w tym filmów i obrazów. Chociaż można korzystać z aplikacji podczas podróży bez użycia komputera, łatwiej będzie wykonać proces odzyskiwania plików na większym ekranie. Należy również kupić klucz do produktu, ponieważ bezpłatna wersja potrafi jedynie odzyskiwać obrazy.

  Zalety:

  • Potrafi odzyskać dane bez komputera.
  • Pozwala na podgląd plików przed odzyskaniem.

  Wady:

  • Należy posiadać zrootowane urządzenie.
  • Trochę skomplikowana w użyciu, zwłaszcza dla początkujących użytkowników

  Aplikacja Undelete może być wygodna podczas podróży, gdy nie masz dostępu do komputera. Jeśli jednak posiadasz komputer, najlepszym rozwiązaniem, by odzyskać utracone pliki wideo na Androidzie będzie skorzystanie z Android Data Recovery. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, skutecznie przywraca brakujące pliki i obsługuje różne urządzenia i formaty plików.

  Pobierz

  Ocena:4.3 /5(w oparciu o 59 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oAndroid, Odzyskiwanie Androida, Odzyskiwanie telefonu Android, Transfer z komputera na Androida.Ostatnia aktualizacja 06-12-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry