Odzyskaj dane z tabletu Samsung szybko i łatwo
Komentarz

Odzyskaj dane z tabletu Samsung szybko i łatwo

Ostatnia aktualizacja 06-12-2018 przez

Urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe czy tablety, są obecnie powszechnie używane przez ludzi na całym świecie. Samsung to jeden z liderów w tej branży. Poza różnymi modelami telefonów komórkowych, oferuje również tablety serii Samsung Galaxy Tab, na których można zapisywać różne pliki, w tym muzykę, wideo i obrazy. Jeśli pliki z jakiegoś powodu zostały utracone z tabletu Samsung, nadal masz je szansę odzyskać.

Jak odzyskać usunięte dane z tabletu Samsung

Strata plików na tablecie Samsunga może być denerwująca. Lecz nie ma, co się martwić, ponieważ nadal można je odzyskać. W tym artykule omówimy dwie metody. Czytaj dalej, aby je poznać i dowiedzieć się, które rozwiązanie jest dla ciebie najlepsze.

Android Data Recovery

Android Data Recovery to na naszej liście pierwsza aplikacja do odzyskiwania danych z tabletów Samsung. To skuteczne i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania utraconych plików na tablecie. Oprócz Samsunga obsługuje również inne urządzenia z Androidem np. Sony i HTC. To bezpieczny program, więc możesz mieć pewność, że twoje dane są bezpieczne.

Aplikacja potrafi całkowicie przywrócić nie tylko twoje pliki multimedialne, ale również utracone kontakty i wiadomości. Obsługuje podgląd zeskanowanych plików, dzięki czemu możesz podjąć decyzje, które z nich chcesz odzyskać lub pominąć. Posiada podstawowy interfejs użytkownika, dzięki czemu wszystkie kroki i opcje są instynktowne. Ponadto otrzymasz instrukcje wykrywania tableta.

Mimo wszystko poniżej znajdziesz szczegółowe kroki, jak odzyskać usunięte pliki z tabletu Samsung za pomocą tej aplikacji. Przekonasz się, że nie będziesz mieć problemów, nawet jeśli jesteś nowicjuszem w tej dziedzinie. Oto kroki.

  1. Pobierz i zainstaluj Android Data Recovery na swoim komputerze z powyższego adresu.
    Pobierz
  2. Po zakończeniu instalacji, uruchom aplikację.
  3. Za pomocą kabla USB podłącz tablet do komputera.
  4. Następnie przejdź do następnego okna, aby rozpocząć analizę zawartości tabletu zgodnie z instrukcjami.
  5. Po zakończeniu skanowania sprawdź pliki, które chcesz przywrócić, i kliknij przycisk „Odzyskaj”.

odzyskać dane tabletu Samsung

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition

EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition to kolejna aplikacja do odzyskiwania usuniętych danych na tablecie Samsung. Jest bezpłatna i również potrafi znaleźć brakujące pliki z tabletu. Ma trzy tryby odzyskiwania: usuwanie plików, pełne odzyskiwanie i odzyskiwanie partycji. Wybierz opcję i rozpocznij skanowanie, aby przywrócić pliki.

Jednak wadą jest to, że jesteś ograniczony tylko do 2 GB danych. Jeśli więc pliki, które chcesz odzyskać, będą miały większy rozmiar, możesz nie być w stanie ich odzyskać. Chyba, że dokonasz aktualizacji, co wiąże się z zakupem.

Zakończenie

Po zapoznaniu się z powyższym artykułem na temat, jak odzyskać utracone pliki z tabletu Samsung, nie będziesz już denerwować się utratą ważnych plików. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, EaseUS Data Recovery Wizard Free Edition może być dla ciebie odpowiednim narzędziem. Jeśli jednak chcesz odzyskać duże pliki i jednocześnie mieć pewność, że wszystkie brakujące pliki zostaną odzyskane, Android Data Recovery będzie doskonałym wyborem.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 16 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oAlternatywa odzyskiwania systemu Android, Kopia zapasowa Androida.Ostatnia aktualizacja 06-12-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry