Wydano ApowerRescue
Komentarz

Wydano ApowerRescue

Ostatnia aktualizacja 31-07-2018 przez

Apowersoft ogłosił dziś swój nowy produkt – ApowerRescue. Tak jak wskazuje jego nazwa, to aplikacja przeznaczona do odzyskiwania danych na urządzeniach z systemem iOS. Pomoże Ci odzyskać utracone zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości, historię połączeń i inne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pobierz aplikację i postępuj zgodnie z przewodnikiem.

Pobierz

Magia ApowerRescue

1. Odzyskaj różne rodzaje danych z urządzeń iOS

ApowerRescue to najlepsza aplikacja do odzyskiwania danych dla prawie wszystkich urządzeń z systemem iOS. Poniżej znajdują się nazwy obsługiwanych urządzeń i formatów.

Wspierane urządzenia:

iPhoneiPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s
iPadiPad, iPad 2, iPad Air 1/2, iPad mini 1/2/3/4, iPad Pro

Wspierane pliki:

co wybrać

2. Odzyskiwanie utraconych danych z iTunes / iCloud Backup

ApowerRescue pomaga nie tylko odzyskać dane z urządzenia iOS. Umożliwia również pobieranie utraconych plików z kopii zapasowej iTunes lub iCloud. O ile posiadasz kopię zapasową danych iTunes lub iCloud, o tyle możesz bezpiecznie i szybko wyodrębnić pliki z kopii zapasowej.

Pliki kopii zapasowej iCloud

3. Podgląd danych przed ich zapisem

Aby zapewnić dokładną selekcję plików i najlepsze efekty odzyskiwania danych, ApowerRescue umożliwia przeglądanie zdjęć, wiadomości, kontaktów, notatek itp., w tym wszystkie usunięte oraz istniejące pliki.

podgląd zdjęć

4. Sprawdź szczegółowe informacje

Urządzenia z systemem iOS uważa się za bezpieczne, jednak taki rodzaj bezpieczeństwa czasami bywa dosyć złożony. ApowerRescue wyklucza wszelkie komplikacje z cyfrowego życia. Wyświetla nazwę, czas utworzenia i inne szczegółowe informacje o każdym pliku, co pozwala na zaoszczędzenie sporo czasu, aby rozróżnić pożądane dane od niechcianych.

informacje w szczegółach

5. Praktyczny podział interfejsu

Interfejs ApowerRescue jest przejrzysty i dobrze zorganizowany. ApowerRescue posiada 3 tryby: urządzenie iOS, kopia zapasowa iTunes i kopia zapasowe iCloud. Aby przejść z jednego trybu do drugiego wystarczy jedno kliknięcie.

różne tryby

Zakończenie

ApowerRescue może pomóc w odzyskaniu wszystkich plików na urządzeniach z systemem iOS. Przeanalizuje i przeskanuje urządzenia z systemem iOS i wyświetli wszystkie znalezione pliki. Kliknij przycisk pobierania poniżej, aby rozpocząć teraz!

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 6 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 31-07-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry