ApowerREC został wydany
Komentarz

ApowerREC został wydany

Ostatnia aktualizacja 28-12-2017 przez

15 grudnia 2017 – Apowersoft ogłosił wydanie ApowerREC – najnowszego programu, który zmienia oblicze międzyplatformowego nagrywania ekranu na urządzeniach Windows i Mac i zapewnia profesjonalny poziom funkcjonalności wraz z intuicyjnym i przystępnym interfejsem użytkownika. ApowerREC łączy funkcje nagrywania ekranu, wstawiania przypisów w czasie rzeczywistych, planowania zadań nagrywania, przesyłania filmów, tworzenia zrzutów ekranu i inne w jednym kompleksowym programie. Możesz zainstalować ApoweREC przy pomocy linku poniżej lub zapoznać się z przeglądem funkcji programu w dalszej części artykułu.

Pobierz

Przegląd najważniejszych funkcji ApowerREC

1. Inteligentny panel i pasek narzędzi

Prezentowany rejestrator ekranu wyposażony jest w inteligentny panel użytkownika, który umożliwia wygodne kontrolowanie procesu nagrywania. Z jego pomocą można szybko wybrać obszar nagrywania, źródło dźwięku i kamerę internetową, z której obraz chcemy nagrywać.

Inteligentny panel

Ponadto, elastyczny pasek narzędzi zostanie wyświetlony w trakcie nagrywania. Jeśli nie chcesz z niego korzystać, wystarczy przeciągnąć ją do dowolnej krawędzi ekranu, a zostanie on automatycznie ukryty. Możesz wówczas uzyskać do niego dostęp po najechaniu na niego kursorem, a następnie wstawić przypisy, wykonać zrzut ekranu lub skorzystać z innych dostępnych narzędzi.

pasek narzędzi

2. Nagrywanie filmów w HD wraz z dźwiękiem

ApowerREC to również zaawansowany rejestrator ekranu, udostępniający wiele trybów nagrywania do wyboru. Program pozwala nagrywać w trybie pełnoekranowym, wybrać i dostosować obszar niestandardowy lub nagrywać obszar wokół kursora myszy. Dostępna jest także opcja nagrywania obrazu wyłącznei z kamery internetowej lub z kamery internetowej i ekranu jednocześnie. ApowerREC umożliwia także jednoczesne nagrywanie filmu z dźwiękiem systemowym, pochodzącym z mikrofonu lub z obu źródeł jednocześnie. Ponadto, program zapewnia także synchronizację ścieżki obrazu z dźwiękiem.

Nagrywanie filmów

3. Dodawanie przypisów w czasie rzeczywistym

Dla tych, którzy chcą mieć możliwość wstawiania przypisów do filmu podczas nagrywania, program ApowerREC będzie doskonałym wyborem. Aplikacja udostępnia szereg opcji edycji, w tym wstawianie tekstu, linii, kształtów, strzałek, wyróżnień i wiele innych. Funkcja ta znacznie zwiększa przejrzystość i czytelność tworzonych filmów, co sprawdza się szczególnie dobrze przy tworzeniu materiałów edukacyjnych i instruktażowych, prezentacji i innych rodzajów treści.

Dodawanie przypisów

4. Moduł automatycznych zadań nagrywania

Program wyposażony jest w dwa moduły automatycznych zadań nagrywania. Pierwszym z nich jest moduł planowania zadań, który sprawdza się do tworzenia zadań zdalnego nagrywania, które automatycznie nagrywają zawartość ekranu o określonym czasie. Drugim jest moduł podążania z nagrywaniem, który pozwala nagrywać wybraną aplikację i kończy proces wraz z zamknięciem wskazanego programu. Oba moduły ułatwiają pracę z programem i eliminują konieczność manualnego kontrolowania procesu nagrywania.

automatycznych zadań nagrywania

5. Łatwe zarządzanie plikami

Wszystkie nagrane filmy i zrzuty ekranu wyświetlane są osobno w panelu głównym aplikacji, skąd można nimi wygodnie zarządzać bez konieczności przechodzenia do folderu zapisu. W panelu można znaleźć informacje o nazwie pliku, rozmiarze i czasie trwania. Wśród dostępnych opcji zarządzania znajdziemy możliwość otwarcia, usunięcia, zmiany nazwy, zaznaczenia wszystkich itp.

zarządzanie plikami

6. Wiele platform do przesyłania plików

Jeśli chcesz udostępnić nagrany film lub wykonany obraz w Internecie, ApowerREC dostarcza możliwość przesłania go na wszystkie główne platformy wideo, w tym YouTube oraz serwery FTP. Jeśli natomiast chcesz przesłać swoje zrzuty ekranu do darmowej przestrzeni w chmurze, możesz to zrobić za pośrednictwem serwisu screenshot.net zaledwie jednym kliknięciem.

przesyłania plików

ApowerREC to niewątpliwie przydatny program o szerokim wachlarzu zastosowań, w tym do celów edukacyjnych, biznesowych, czy rozrywki. Możesz pobrać program klikając przycisk poniżej, by wypróbować wszystkie fanstastyczne funkcje opisane w tym artykule.

Pobierz

Ocena:4.8 /5(w oparciu o 15 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 28-12-2017

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry