Wydano ApowerCompress
Komentarz

Wydano ApowerCompress

Ostatnia aktualizacja 03-07-2019 przez

Wielu naszych użytkowników narzekało, że nie mogli udostępniać filmów lub zdjęć na Instagramie, WhatsApp, Facebooku lub innych serwisach społecznościowych z powodu ograniczeń dotyczących rozmiaru pliku. Aby pomóc naszym klientom rozwiązać ten problem, Apowersoft ogłosił dzisiaj wydanie nowego programu ApowerCompress — kompaktowy program do kompresji plików, który zapewnia wiele niesamowitych funkcji. Poniżej można go pobrać i poznać jego funkcje w kolejnych sekcjach artykułu.

Pobierz

Magia ukryta w ApowerCompress

1. Piękny i Intuicyjny Interfejs

Nawet jeśli nie umiesz dobrze obsługiwać komputera, już za pierwszym razem będziesz wiedzieć, jak korzystać z tego programu. Na lewym panelu znajdują się trzy zakładki: Kompresja Obrazu, Kompresja Wideo i Kompresja PDF. Na prawym panelu można dodać pliki, wybrać typ kompresji, wybrać format wyjściowy itp. W dolnej części głównego interfejsu można ustawić katalog wyjściowy, otworzyć folder i rozpocząć kompresowanie plików, klikając przycisk „Kompresuj”.

Interfejs

2. Duża Szybkość Kompresji

ApowerCompress bardzo dobrze kompresuje pliki w różnych formatach. Z jednej strony jest szybki i wykazuje się wysokim stopniem kompresji, z drugiej przyjmuje najbardziej zaawansowany algorytm, który zapewnia wysoką rozdzielczość plików wyjściowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest lepszy niż inne popularne dostępne narzędzia do kompresji w Internecie.

3. Kompresja Obrazu

Program obsługuje kompresję obrazu w szerokim zakresie formatów, w tym JPG, JPEG, PNG, GIF, TIFF itp. Potrafi zapisać plik w oryginalnym w formacie lub JPG. W zależności od potrzeb można wybrać typ kompresji: Rozmiar, Normalny i Jakość.

Kompresja Obrazu

4. Kompresja Wideo

ApowerCompress potrafi automatycznie wykryć rozdzielczość importowanego pliku wideo i zapisać go w oryginalnym formacie lub MP4. Przed rozpoczęciem kompresji wybierz typ kompresji: Rozmiar lub Jakość. Program oferuje wiele znanych rozdzielczości, w tym: 1080p, 720p, 480p, 1024×720, 960×720 itd.

Kompresja Wideo

5. Kompresja PDF

Przed rozpoczęciem kompresji pliku PDF, wybierz najbardziej odpowiedni typ kompresji: rozmiar, normalny i jakość. Pomaga kompresować pliki PDF z dużą szybkością i wysokiej rozdzielczości.

Kompresja PDF

6. Kompresja Plików Wsadowo

Jeśli chcesz kompresować wiele filmów, obrazów lub plików PDF jednocześnie, łatwo to zrobisz za pomocą ApowerCompress. Wystarczy zaznaczyć kilka plików i przeciągnąć je do obszaru „Przeciągnij lub kliknij, aby dodać plik” lub kliknąć przycisk „Dodaj folder”, aby szybko zaimportować wszystkie pliki. Po zaimportowaniu plików wybierz typ, format itp., Kliknij przycisk „Kompresuj”, a program wykona całą magię za ciebie.

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 22 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oInformacja prasowa i aktualności.Ostatnia aktualizacja 03-07-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry