Najlepsze metody konwersji pliku PDF do formatu Word w systemie Mac
Komentarz

Najlepsze metody konwersji pliku PDF do formatu Word w systemie Mac

Ostatnia aktualizacja 01-04-2021 przez

Pliki PDF to podstawa dla wielu firm, ponieważ są bezpieczniejsze i bardziej profesjonalne od innych dokumentów. Ich mniejszy rozmiar sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem do długotrwałego przechowywania lub łatwego udostępniania innym. W odróżnieniu od innych formatów, edycja dokumentów PDF możliwa jest tylko za pomocą edytorów, które mogą być dość drogie lub nie mają wystarczająco tyle funkcji co Microsoft Office. Dlatego konwersja pliku PDF np. do formatu Word to często bardzo dobre rozwiązanie. Dziś zaprezentujemy niektóre programy, które Mac przekonwertować plik PDF do formatu Word w systemie Mac.

Najlepsze Aplikacje do Konwersji Pliku PDF do formatu Word w Systemie Mac

Apowersoft PDF Converter

Apowersoft PDF Converter to jeden z najlepszych programów PDF do konwersji wsadowej. Program ma szybki i łatwy w obsłudze interfejs i obsługuje wiele formatów takich jak Word, Excel, PPT, JPG, PNG itd. Do tego oferuje wiele innych funkcji takich jak łączenie plików PDF. Jest to płatne narzędzie, ale dostępna jest wersja próbna, która bezpłatnie pozwala na konwersję pięciu pierwszych stron każdego pliku PDF. Program działa bardzo płynnie, a pliki wyjściowe zachowują swoją pierwotną jakość.

Wykonaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się jak przekonwertować plik PDF do formatu Word w systemie Mac.

 1. Pobierz program i uruchom go.Pobierz
 2. Aby rozpocząć konwersję, kliknij przycisk „Dodaj pliki”, i wybierz jeden lub więcej potrzebnych plików, a następnie przeciągnij i upuść plik lub pliki do programu.
 3. Wybierz pożądany format wyjściowy. W tym wypadku wybierz dokument doc. lub docx.
 4. Kliknij „Rozpocznij konwertowanie” i poczekaj na zakończenie konwersji.

konwerter ApowerPDF

Zwykle program ustawi domyślny folder wyjściowy, Jeśli chcesz zmienić ścieżkę zapisu, przed rozpoczęciem konwersji kliknij przycisk z trzema kropkami, aby ją zmienić.

PDFMate PDF Converter for Mac

PDFMate PDF Converter for Mac to prosty program, który również potrafi wsadowo konwertować pliki PDF do formatu Word w systemie Mac. Jednak obsługuje on mniej formatów wyjściowych takich jak Word, SWF, SWF, IMAGE, TXT, HTML, oraz EPUB. Nie obsługuje innych formatów. Program działa w wersji macOS 10.6 lub wyższej. Sprawdziliśmy i działa również w wersji macOS Mojave. Ponadto, umożliwia wybór stron w pliku PDF przed wykonaniem konwersji.

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami.

 1. Wejdź na stronę pobierania PDFMate PDF Converter for Mac a następnie zainstaluj i uruchom program.
 2. Kliknij przycisk „Dodaj PDF” i wybierz pliki, które chcesz przekonwertować.
 3. W panelu formatów wyjściowych wybierz „Word” (w sumie program ustawia Word jako domyślny format wyjściowy).
 4. Kliknij przycisk „Konwertuj”, aby w systemie Mac przekonwertować plik PDF do formatu Word.

konwerter PDFMate

PDFelement

PDFelement to doskonały program dostępny na platformach Mac i iOS. W przeciwieństwie do poprzednich programów zapewnia możliwość edycji plików PDF. Ma bardzo prosty, minimalistyczny, przyjazny dla użytkownika interfejs i oferuje wiele niesamowitych funkcji takich jak komentowanie, wyróżnianie, przycinanie, OCR itp.

 1. Pobierz program na swój komputer. Następnie uruchom go i kliknij przycisk „Konwertuj PDF” w głównym interfejsie.
 2. Wybierz plik, a następnie naciśnij przycisk „Otwórz”.
 3. To pozwoli na przeglądanie treści pliku PDF, które możesz edytować lub bezpośrednio kliknąć przycisk konwersji znajdujący się nad stroną pliku.
 4. Po zakończeniu kliknij przycisk „Konwertuj”, aby przekonwertować plik PDF do formatu Word.

Konwerter PDF element

Format pliku PDF stał się de facto standardowym formatem do przechowywania danych i informacji dla wielu firm, niezależnie od tego, czy chodzi o bankowość osobistą, edukację czy księgowość w dużej korporacji; wszyscy z pewnych względów korzystaliśmy z plików PDF. Praktycznie wszystkie ważne dokumenty wysyła się formacie PDF. Jeśli w pracy korzystasz z plików PDF, upewnij się, że masz najlepsze narzędzia do ich zarządzania i konwersji, które zawsze działają szybko i łatwo. Główną wadą programów PDFelement i PDFMate jest brak możliwości wykonania konwersji wsadowej. Pozwalają tylko na konwersję jednego pliku PDF jednocześnie. Jeśli szukasz wydajnego narzędzia do zarządzania plikami PDF dla komputerów Mac, Apowersoft PDF Converter będzie dobrym rozwiązaniem.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 11 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oNajlepsze Konwertery, Wskazówki na temat Pakietu Office, Z pdfu do Worda.Ostatnia aktualizacja 01-04-2021

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry