4 Najlepsze bezpłatne konwertery plików graficznych do formatu PDF
Komentarz

4 Najlepsze bezpłatne konwertery plików graficznych do formatu PDF

Ostatnia aktualizacja 22-02-2019 przez

Firmy, zarówno online jak i offline, do swoich cyfrowych treści zazwyczaj wolą używać formatu PDF, co sprawia, że wiele użytkowników komputerów chętnie korzysta z aplikacji do konwersji swoich plików i dokumentów. Ponieważ jednak większość aplikacji tego typu zajmuje dużo miejsca na dysku, często decydują się na bezpłatny konwerter obrazów do formatu PDF w wersji online.

Aby stworzyć plik PDF z obrazu, należy zainstalować aplikację do konwersji lub skorzystać z konwertera zdjęć online, który posiada opcję konwersji obrazu do formatu PDF. Chociaż wiele stron zapewnia, że oferują najlepszą „darmową konwersję obrazu do formatu PDF”, to trudno znaleźć więcej niż kilka na prawdę obiecujących.

Aby pomóc łatwo odnaleźć odpowiedni konwerter zdjęć do formatu PDF, poniżej wymieniam niektóre z najpopularniejszych narzędzi online.

Apowersoft free image to PDF online

Apowersoft Free Image to PDF Online to najczęściej używana i powszechnie uznana aplikacja internetowa stworzona przez znaną firmę Apowersoft. Narzędzie umożliwia bezpłatną „konwersję obrazu do formatu PDF”, z której mogą z łatwością korzystać osoby początkujące. Dodatkowo narzędzie potrafi tworzyć pliki PDF z formatów graficznych, takich jak JPG i PNG.

obraz do konwertera PDF

Neevia Document Converter

Neevia Document Converter oferuje więcej funkcji niż zwykłą konwersję obrazów online do formatu PDF. Umożliwia konwersję znanych formatów dokumentów MS do PDF i PDF / A, a także obrazów. Poza dynamiczną konwersją dokumentów, Neevia Document Converter oferuje również dodatkowe funkcje.

darmowy konwerter

Posiada opcje dostosowywania jakości pliku wyjściowego. Umożliwia także wybranie określonych trybów zgodności dla pliku wyjściowego. Przy konwersji dużych plików, można wybrać, czy zaczekać do czasu zakończenia konwersji, czy po prostu otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do pliku wyjściowego po zakończeniu konwersji. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 20 MB.

Online Document Converter – Konwertuj obrazy do formatu PDF

Online Document Converter to jedna z najbardziej znanych stron internetowych, która oferuje bezpłatną konwersję dokumentów online. Jedna z oferowanych funkcji ” Document and image files to PDF „, pozwala konwertować różne dokumenty i pliki graficzne do formatu PDF. Poza konwersją plików graficznych do formatu PDF, możesz również przesyłać pliki HTML.

konwerter online

JPEG to PDF Converter Online

JPEG to PDF Converter Online to internetowa aplikacja do konwersji stworzona przez PDFaid.com. Oferuje zaawansowane opcje dostosowywania wyjściowego formatowania plików PDF.

Konwerter jpeg na pdf

Mimo, że większość wymienionych powyżej aplikacji do konwersji obrazów na pliki PDF online radzi sobie przyzwoicie, to wciąż w nich brakuje kilka zasadniczych funkcji. Mając to na uwadze, warto rozważyć zainstalowanie wersji bardziej kompleksowej.

ApowerPDF to wszechstronna aplikacja do edycji plików PDF, która umożliwia bezpłatną konwersję zdjęć do formatu PDF i odwrotnie. Oferuje wiele formatów wyjściowych, przez co konwersja plików PDF staje się bardziej elastyczna w przeciwieństwie do innych tego typu aplikacji na rynku.

Pobierz

Ułatwia edytowanie plików PDF dzięki konwersji plików PDF na inne popularne formaty, takie jak MS Word, Excel, PowerPoint i inne. Być może to najlepsze rozwiązanie dla osób takich jak ty, które chcą bezpłatnie korzystać z konwertera plików PDF oraz wszystkich przydatnych i dodatkowych funkcji.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 15 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oNajlepsze Konwertery, Obraz do pliku PDF.Ostatnia aktualizacja 22-02-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry