Szczegółowy poradnik jak zagrać w Harry’ego Pottera na PC
Komentarz

Szczegółowy poradnik jak zagrać w Harry’ego Pottera na PC

Ostatnia aktualizacja 29-11-2018 przez

Długie oczekiwanie fanów Harry’ego Pottera dobiegło końca, gdy Warner Bros wydał nową mobilną grę Harry Potter i tajemnica Hogwartu. To gra fabularna, w której gracz tworzy swoją własną postać i staje się uczniem Hogwartu, szkoły magii. Twoim głównym celem jest odkrycie tajemnicy tego miejsca, w tym zniknięcie „brata”, napotykając po drodze znajome twarze, takie jak Dumbledore i Snape. Jeśli cieszy się premiera, być może wolisz zagrać w Harry Potter i tajemnica Hogwartu na PC. Dzięki temu możesz cieszyć się większym ekranem i udostępniać ekran swoim znajomym. Sprawdź aplikacje poniżej, by dowiedzieć się jak przesłać ekran z Androidem na komputer.

Jak zagrać w Harry Potter i tajemnica Hogwartu na PC

ApowerMirror

ApowerMirror

ApowerMirror to prawdopodobnie jeden z najprostszych sposobów przesyłania gier na PC. Aplikacja potrafi skopiować ekran telefonu komórkowego w systemach Windows i Mac. Obsługuje różne urządzenia z systemem Android, takie jak HTC, Samsung, Huawei i Motorola z wersją 5.0 lub nowszą. Posiada funkcję trybu sterowania, która pozwala zarządzać telefonem za pomocą myszy i klawiatury. Graczom daje funkcję klawiatury do gry. Zamiast myszy można grać na klawiaturze. Sprawia to, że jest idealna dla każdego, nie tylko dlatego, że umożliwia podłączenie telefonu komórkowego za pomocą kabla USB lub połączenia Wi-Fi. Nagrywanie rozgrywki również nie stanowi problemu, ponieważ ApowerMirror zawiera wbudowane narzędzia do przechwytywania, które pozwalają na przechwytywanie wydajności ekranu i tworzenie zrzutów ekranu. Oto jak grać w Harrego Pottera na PC krok po kroku:

 • Pobierz ApowerMirror na swój komputer i go zainstaluj.

  Pobierz

 • Pobierz mobilną wersję aplikacji na Androida. Po zakończeniu instalacji, uruchom narzędzie.
 • Podłącz urządzenie za pomocą kabla USB. Po pojawieniu się monitu stuknij „Rozpocznij teraz”. Aby nawiązać udane połączenie, upewnij się, że w telefonie debugowanie USB jest włączone. Możesz także połączyć się bezprzewodowo, naciskając niebieski przycisk M na urządzeniu po uruchomieniu ApowerMirror.
 • Po podłączeniu telefonu otwórz grę i zacznij grać. Narzędzia można znaleźć w menu po lewej stronie..

Vysor

Vysor

Vysor to kolejna aplikacja warta uwagi. Podobnie jak w poprzednia aplikacja pozwala na wyświetlanie ekranu telefonu komórkowego na komputerze. Tak na prawdę jest to rozszerzenie Chrome, które należy dodać z Google. Istnieją dwie wersje, bezpłatną i płatną. Darmowa wersja, oprócz przesyłania mobilnych treści, może również robić zrzuty ekranu. Wersja premium oferuje bardziej stabilną wydajność i jest wyposażona w funkcję nagrywania ekranu. Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

 • Przejdź do Google Chrome i wyszukaj Vysor. Zainstaluj rozszerzenie i je uruchom.
 • Po zakończeniu instalacji podłącz urządzenie do komputera kablem USB i włącz debugowanie USB.
 • Po wykryciu telefonu zostanie wyświetlone nowe okno. Wystarczy kliknąć „View”, aby wykonać kopię lustrzaną telefonu.

Nox App Player

Nox app player

Jeśli nadal szukasz innego sposobu na uruchamianie mobilnych gier na komputerze bez pomocy aplikacji do tworzenia kopii lustrzanych, możesz skorzystać z aplikacji Nox App Player. To emulator, który pozwala symulować różne urządzenia z systemem Android na komputerze. Dzięki temu możesz pobierać i instalować aplikacje ze Sklepu Google Play nawet bez posiadania fizycznego telefonu komórkowego lub tabletu. Wybierz tę aplikację jako alternatywę, gdy chcesz przetestować rozgrywkę lub sprawdzić aplikację. Istnieje jednak problem dotyczący bezpieczeństwa, ponieważ dane użytkowników są wysyłane na różne serwery. Oto wskazówki, jak grać w Harrego Pottera na PC.

 • Na początek pobierz najnowszą wersję aplikacji Nox App Player na komputer i uruchom ją.
 • Przejdź do Sklepu Google Play i wyszukaj grę. Kliknij przycisk Instaluj i poczekaj do zakończenia pobierania.
 • Na koniec wróć do ekranu głównego i naciśnij ikonę gry, by ją uruchomić.

Tabela porównawcza:

ApowerMirrorVysorNox App Player
Kompatybilność z Windows i Mac
Nagrywanie ekranuWersja Pro
Kontrola rozgrywki za pomocą myszy i klawiatury
Stabilna wydajnośćWersja Pro
Wysoka jakość wyświetlaniaWersja Pro
Bezpieczeństwo danych osobowych i informacji z gry

Powyższe aplikacje pomogą Ci efektywnie grać w gry Androida na komputerze. Jeśli nie chcesz przechodzić przez proces konfigurowania aplikacji, wypróbuj ApowerMirror i Vysor. Obie aplikacje umożliwiają wysyłanie i przesyłanie gier, a także ich nagrywanie udostępnianie innym osobom. Jeśli nie masz pod ręką urządzenia z Androidem, wtedy skorzystaj aplikacji Nox App Player.

Ocena:4.8 /5(w oparciu o 19 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oAndroid, Projekcja ekranu telefonu.Ostatnia aktualizacja 29-11-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry