FAQ Zamówień Apowersoft
Komentarz

FAQ Zamówień Apowersoft

Ostatnia aktualizacja 02-11-2017 przez

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące zamówień, licencji lub innych powiązanych problemów, zapoznaj się z treścią FAQ (częstych pytań) poniżej.

  1. Czym jest konto VIP?
  2. Co mogę zrobić, jeśli nie posiadam konta VIP?
  3. Czy mogę używać konta VIP na wielu komputerach?
  4. Jednocześni użytkownicy
  5. Jak długo mogę korzystać z produktu?
  6. Jaka jest różnica między licencją osobistą a licencją biznesową?
  7. Z jakich metod płatności mogę korzystać?
  8. Czy mogę otrzymać zwrot środków po złożeniu zamówienia?
  9. Czy mogę dostać kopię faktury?

Czym jest konto VIP?

Korzystając z konta VIP możesz aktywować pełną wersję programu i korzystać z wszystkich funkcji produktu bez ograniczeń.

Co mogę zrobić, jeśli nie posiadam konta VIP?

Po złożeniu zamówienia, konto VIP zostanie wysłane na adres e-mail podany przy zakupie produktu w ciągu 20 minut. W przypadku nie otrzymania stosownej wiadomości, zalecamy odzyskanie konta w tym miejscu. Możliwe jest również skontaktowanie się z naszym zespołem obsługi w celu natychmiastowego odzyskania konta VIP.

Czy mogę używać konta VIP na wielu komputerach?

Tak, dopuszczalne jest instalowanie produktow na wszystkich posiadanych komputerach i aktywacji programu za pomocą konta VIP. Prosimy jednak pamiętać, że produkt uruchomić można tylko na jednym komputerze naraz, a jednoczesne korzystanie z niego na wielu komputerach jest niedozwolone.

Jednocześni użytkownicy

Jednocześni użytkownicy konta oznaczają liczbę użytkowników, którzy są jednocześnie online. W związku z tym, możesz skorzystać z takiego konta do aktywacji programu na wielu komputerach jednocześnie. W przypadku przekroczenia maksymalnej dopuszczonej liczby aktywacji, konto, na którym jesteś zalogowany zostanie automatycznie wylogowane.

Jak długo mogę korzystać z produktu?

W oparciu o rodzaj zakupionej licencji, użytkownik może korzystać z produktu bez ograniczeń przez wskazany okres czasu. Czas trwania licencji biegnie od dnia zakupu produktu. Po uplywie tego okresu, konto VIP użytkownika wygaśnie i konieczne będzie odnowienie subskrypcji w celu dalszego korzystania z produktu.

Jaka jest różnica między licencją osobistą a licencją biznesową?

Licencja osobista przeznaczona jest do użytku osobistego, toteż nie można jej wykorzystywać do celów zarobkowych lub innych celów komercyjnych. Licencja biznesowa przeznaczona jest do użytku komercyjnego, co obejmuje prezentacje biznesowe, pokazy firmowe i inne rodzaje celów biznesowych.

Z jakich metod płatności mogę korzystać?

Nasza firma akceptuje większość powszechnych metod płatności: karty kredytowe, PayPal, przekaz pieniężny/czek, faks, faktura, przelew bankowy lub elektroniczny. Zapewniamy, iż wszystkie płatności są całkowicie bezpieczne.

Czy mogę otrzymać zwrot środków po złożeniu zamówienia?

Apowersoft zapewnia gwarancję zwrotu pieniędzy na okres 30 dni. Zapytania o zwrot środków zostaną zatwierdzone w oparciu o uzasadnione przyczyny, zgodnie z treścią naszej Polityki zwrotów.

Czy mogę dostać kopię faktury?

Dostarczamy faktury elektroniczne do każdego zamówienia. Po przetworzeniu zamówienia, platforma płatności wysyła fakturę elektroniczną zamawiającemu za pośrednictwem poczty. W przypadku nie otrzymania faktury, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 19 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oPytania Ogólne.Ostatnia aktualizacja 02-11-2017

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry