Darmowy Wideo Downloader

Pobieraj dowolne filmy z sieci za darmo

Opinie ( 2 )
PRZEWIŃ

Łatwe Pobieranie

Pełna kompatybilność na wszystkich przeglądarkach i platformach

Darmowy Wideo Downloader Apowersoft jest w pełni kompatybilny z wszystkimi popularnymi przeglądarkami, jak np. Google Chrome, IE, Firefox, Opera, Maxthon, itd. Aplikacja pobiera pliki szybko i bez żadnych problemów. Co najważniejsze, jest ona dostępna w wersji zarówno na systemy Windows, jak i Mac.

Darmowe pobieranie filmów z ponad 10 000+ serwisów wideo

Ten darmowy program do pobierania filmów umożliwia darmowe pobieranie filmów z YouTube, a ponadto obsługuje także inne strony z filmami, takie jak Dailymotion, Break, Metacafe, Lynda, Vimeo i wiele innych. Aplikacja pozwala zapisywać pliki w dowolnym formacie wideo, jak np. MP4, 3GP, FLV, WMV, MP3, WEBM, MOV, itp. Co najlepsze, możesz także zapisywać klipy wideo w jakości HD.

Łatwo dowiesz się, co oglądają inni

Funkcja “Szukaj” pozwoli ci oszczędzić sporo czasu na przeszukiwaniu list filmów. Aplikacja wyświetla wyniki wyszukiwania w klika sekund. Są one regularnie aktualizowane, by ułatwić ci odkrycie innych fajnych filmów. Możesz także oglądać i pobierać filmy na żywo.

Bezpieczny, czysty i łatwy w obsłudze

Pobieranie filmów z internetu wymaga jedynie skopiowania i wklejenia adresu URL, co sprowadza się w rzeczywistości do jednego kliknięcia. W odróżnieniu od innych programów do pobierania filmów, omawiana aplikacja przetwarza wszystkie pobierane pliki z poziomu przeglądarki.

Potężna usługa API

Usługa API dostarcza użytkownikom pełnej funkcjonalności programu Darmowy Wideo Downloader Apowersoft i umożliwia korzystanie z usługi pobierania w osobnych aplikacjach, czy stronach internetowych. Jeśli jesteś zainteresowany implementacją naszej usługi, to zachęcamy do kontaktu.

Uproszczony Interfejs

 • zrzut głównego ekranu
 • Pobierz filmy
 • Wybierz formaty

  Oto, co mówią nasi klienci

  Ocena: 4.0 - w oparciu o 2987 ocen. 2 opinia
  • volatine
  • André
  • Ale

   Opinie o Darmowy Wideo Downloader

   Dodaj Komentarz

   Wpisz swoje imię!
   Wpisz treść recenzji!

   Komentarz (0)

   Opinie i Komentarze

   Wsparcie
   Udostępnij
   Recenzji
   Skomentuj
   Do góry