Windows Shutdown Assistant

Windows Shutdown Assistant
Ocena:3.2 /5(w oparciu o 49 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Windows Shutdown Assistant to najlepszy automatyczny wyłącznik czasowy Windows. Program oferuje również inne funkcje poza wyłączeniem komputera. Możesz również ustawić opcje automatycznego wylogowania, ponownego uruchomienia, hibernacji, lub uruchamiania wybranych programów i stron internetowych o określonej porze. Wystarczy skonfigurować planowane zadanie, a program wykona wszystkie te czynności za ciebie.

  • Umożliwia automatyczne wyłączenie komputera z systemem Windows
  • Planowane uruchamianie programów, plików i stron internetowych o określonym czasie
  • Wyświetla wiadomości i tworzy przypomnienia do zaplanowanych akcji
  • Blokada komputera pozwalająca chronić twoje pliki i dane
  • Kompatybilny z wszystkimi wersjami systemu Windows
  • Kontrola czasu pracy przy komputerze i przypomnienie o odpoczynku

Program pozwala stworzyć własny harmonogram zamykania Windows PC, co jest szczególnie użyteczne w sytuacjach, gdy musisz zostawić włączony komputer na dłuższy czas. Możesz też stworzyć planowane zadania, aby chronić swój komputer i pliki. Dodatkowo, aplikacja pozwala ustawiać przypomnienia i notatki pozwalając ci efektywnie zarządzać czasem.

Pobierz

Automatyczne Wyłączenie Systemu Windows

Prosty sposób na Automatyczne Wyłączenie Systemu Windows

Windows Shutdown Assistant pozwala na automatyczne wyłączenie systemu Windows w róznych trybach obsługi. Wystarczy ustawić czas po jakim komputer ma zostać wyłączony. Alternatywnie, możesz też skonfigurować program aby wyłączył komputer po odcięciu zasilania, lub przebywaniu w trybie bezczynności przez ustalony czas. Do skonfigurowania programu potrzebne są tylko dwa proste kroki – wybierz przycisk “Akcja”, a potem “Wydarzenie”, a program zrobi resztę za ciebie.

Obsługuje Wszystkie Wersje Systemu Windows

Obsługuje Wszystkie Wersje Systemu Windows

Program jest przystosowany do pracy z wszystkimi wersjami systemów Windows, włącznie z Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 2008, Vista, i Windows XP. Aplikacja pozwala też sprawnie zarządzać pracą komputera w dowolnym momencie.

Zaplanuj Uruchomienie Programu

Zaplanuj Uruchomienie Programu lub Otwarcie Pliku

Program Windows Shutdown Assistant wspomaga obsługę komputera pozwalając ci automatycznie otwierać pliki i strony internetowe, czy uruchamiać programy. Z pomocą tej funkcji już nigdy nie zapomnisz o ważnych sprawach i obowiązkach. Aplikacja przypomni ci o otwarciu wybranego dokumentu, lub odwiedzeniu wskazanej strony o wybranej porze. Ustalenie planu dnia w programie pozwala ci wydajnie zarządzać swoim czasem pracy i zwiększa twoją produktywność.

wiele zadań

Wiele Funkcji Zarządzania Systemem Windows

Ten program nie służy tylko jako harmonogram zamykania Windows PC, ale pozwala również na wykonywać następujące zadania: wylogowywanie, ponowne uruchamianie, włączanie, hibernacja komputera, inne. Wszystkie z tych funkcji pozwolą ci skutecznie zarządzać działaniem komputera. Po dodaniu poleceń możesz je dowolnie edytować, usuwać, czy zmieniać ich sekwencję. Przed wykonaniem każdego z zadań program wyświetli okienko z odliczaniem pozwalające na natychmiastowe wykonanie lub anulowanie zadania.

zarządzanie oknami

Zabezpiecza Pliki i Dane na Komputerze

Możesz zablokować niepożądany dostęp do komputera w czasie twojej nieobecności. Wystarczy, że ustawisz czas blokady i hasło wymagane do jej zdjęcia, a komputer pozostanie zablokowany w wybranym przez ciebie okresie. Użytkownicy chcący skorzystać w tym czasie z komputera będą musieli wprowadzić hasło. W ten sposób, osoby nieuprawnione nigdy nie będą mogły przeglądać lub ukraść twoich cennych danych.

Odpoczynku i Przerwach w Pracy

Przypomnienia o Odpoczynku i Przerwach w Pracy

Kiedy koncentrujesz się na pracy, czasami łatwo jest stracić poczucie czasu i miejsca, ale może mieć to negatywny efekt na twoje zdrowie. Program Windows Shutdown Assistant zawiera moduł Przypomnienia o Odpoczynku który poinformuje cię kiedy dobrze byłoby zrobić sobie przerwę od komputera. Dodatkowo, możesz stworzyć własne komunikaty przypomnień, ustawić własne kolory, obrazki, lub dźwięki.

Doskonała Pomoc dla Aktywnych

Doskonała Pomoc dla Aktywnych

Czasami w natłoku pracy możesz zapomnieć o ważnych wydarzeniach i sprawach. Nasz program do wyłączania komputera Windows 8 pozwoli ci skonfigurować automatycznie wyświetlane wiadomości na ekranie i ustawić przypomnienie o wybranej porze. Przypomnienie może być wyświetlone w okienku lub na całym ekranie.

Ogłoszenia Promocyjne

Powiązane artykuły

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry