Apowersoft Phone Manager 2.0 Dostępny!
Komentarz

Apowersoft Phone Manager 2.0 Dostępny!

Ostatnia aktualizacja 29-11-2018 przez

W dniu dzisiejszym firma Apowersoft ogłasza z przyjemnością wydanie programu Apowersoft Phone Manager 2.0. Prace nad unowocześnioną wersją programu Phone Manager 2.0 trwały przez kilka długich miesięcy, a nasi programiści dołożyli wszystkich starań aby wyjśc na przeciw wszelkim oczekiwaniom użytkowników. Korzystanie z nowej wersji programu jest prawdziwą przyjemnością.

Nasze narzędzie do obsługi urządzeń mobilnych zawiera mnóstwo udoskonaleń w porównaniu do wersji 1.0 programu. Graficzny interfejs użytkownika został zmieniony na znacznie bardziej przejrzysty, dodano również zaawansowane funkcje zarządzania muzyką, obrazami, filmami, listami kontaktów, wiadomościami, książkami, i innymi typami plików. Nowa wersja pozwoli ci również tworzyć zrzuty ekranu z telefonu i wyświetlić ekran telefonu na monitorze komputera.

Przyjrzyjmy się po kolei wszystkim wyróżniającym funkcjom nowej wersji programu. Mamy nadzieję, że efekty naszych starań przypadną ci do gustu.

Pobierz

Filmik Instruktażowy

Przejrzysta i szczegółowa wideoprezentacja programu Apowersoft Phone Manager 2.0.

Główne funkcje programu Apowersoft Phone Manager 2.0

1. Zoptymalizowany Interfejs Użytkownika

Nawet najbardziej początkujący użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów z połączeniem telefonu z komputerem w programie Apowersoft Phone Manager. Program zawiera szybkie i przejrzyste instrukcje uruchamiania trybu debugowania USB na urządzeniach Android, łączenia urządzeń mobilnych Samsung z komputerem poprzez WiFi, lub powiązania telefonu iPhone 6 z programem.

2. Umożliwia Jednoczesne Zarządzanie Dwóch lub Więcej Urządzeniami Mobilnymi

Jeśli korzystasz z dwóch lub więcej urządzeń mobilnych to z pewnością ucieszy cię możliwość zarządzania zawartością i działaniem dwóch urządzeń na raz. Możesz nawet jednocześnie połączyć z programem dwa urządzenia obsługujące różne systemy operacyjne, wygodnie przeskakiwać między nimi i zarządzać ich zawartością w błyskawiczny sposób.

zarządzanie plikami

3. Zarządzaj Najważniejszymi Plikami na Urządzeniach Mobilnych

Być może szukasz sposobu na szybkie usunięcie tysięcy zdjęć z telefonu, albo chcesz nagrać kolekcję piosenek na swój tablet. Możesz zrobić to wszystko i więcej dzięki programowi Apowersoft Phone Manager 2.0, który pozwala łatwo importować/eksportować dane, kasować niechciane pliki z telefonu, ustawiać dzwonki, automatyczne wiadomości, zarządzać kontaktami, odinstalowywać aplikacje z telefonu, itd Jednym słowem, możesz modyfikować i zarządzać wszystkimi funkcjami i zawartością telefonu z pomocą jednego narzędzia.

urządzeń zarządzać dwóch

4. Zabezpiecz Dane z Urządzeń Mobilnych

Jeśli martwisz się ryzykiem utraty ważnych list kontaktów lub historii połączeń w telefonie, to nasz program pomoże ci rozwiązać ten problem. Korzystając z Apowersoft Phone Manager 2.0 możesz wygodnie tworzyć kopie zapasowe list kontaktów, wiadomości, historii połączeń, zakładek, a nawet całych aplikacji na swoim komputerze. W przypadku utraty danych możesz łatwo przywrócić kopię zapasową z komputera.

Kopia zapasowa przywróć

5. Sprawdź Szczegółowe Dane Swojego Telefonu

Po powiązaniu telefonu z zainstalowanym na komputerze programem Phone Manager możesz wyświetlić podstawowe i szczegółowe informacje o swoim telefonie. Wśród dostępnych informacji znaleźć możesz markę telefonu, model urządzenia, moc baterii, rozdzielczość, wersję systemu operacyjnego, pojemność telefonu, pliki multimedialne, itd.

szczegółowe informacje

6. Zapisuj Zrzuty Ekranu z Telefonu Jednym Kliknięciem

Mimo, że więszkość telefonów pozwala wykonać zrzut ekranu za pomocą kombinacji przycisków ‚home’ i ‚volume’, jest to czasami niezbyt wygodne połączenie. Nasz menedżer telefonu pozwala stworzyć zrzut ekranu mobilnego klikając na ikonkę kamery w głównym oknie programu.

zrzut ekranu

7. Wyświetl Ekran Telefonu na Monitorze Komputera

Ze względu na niewielki rozmiar ekranu w telefonach czasami trudno jest udostępniać zawartość ekranu znajomym lub użytkownikom. W Play Store znaleźć można wiele aplikacji wymagających dostępu do katalogu głównego telefonu, które umożliwiają wyświetlanie ekranu telefonu na monitorze. Program Apowersoft Phone Manager 2.0 oferuje tą samą możliwość bez konieczności podłączania telefonu. Co więcej, program pozwala poprawić jakość wyświelanego obrazu z telefonu do rozdzielczości wyższej niz dostępna z poziomu urządzenia.

wyświetlany ekranie

8. Inne Darmowe Usługi

Program zapewnia łatwy dostęp do innych zintegrowanych usług online, jak na przykład Video Converter, Screen Recorder, Audio Recorder i Video Downloader.

aplikacje online

Apowersoft Phone Manager dla Android

1. Darmowy i Wygodny

Apowersoft Phone Manager dla Android umożliwia połączenie telefonu z komputerem za pomocą kodu weryfikacyjnego lub skanując kod QR. Program jest szczególnie przydatny dla tych którzy nie chcą podłączać urządzeń mobilnych przez USB. Aplikacja nie zajmuje dużo pamięci i nie wyczerpuje baterii telefonu.

poręczny

2. Menedżer Plików

Program posiada wbudowany moduł menedżera plików pozwalający na zarządzanie danymi w pamięci telefonu, na kartach SD, lub w katalogach pobranych i otrzymanych plików. Z jego pomocą możesz wygodnie i bezpiecznie przefiltrować zawartość telefonu i pozbyć się niechcianych i zajmujących dużo miejsca plików. Menedżer umożliwia też kopiowanie, wycinanie, udostępnianie i usuwanie obrazów, muzyki, filmów, dokumentów, itp.

złożyć zarządzać

3. Menedżer Aplikacji

Jeśli zdarzyło ci się zainstalować zbyt wiele gier i aplikacji, lub nagrać zbyt dużo muzyki, twój telefon może zacząć działać naprawdę powoli. Z pomocą narzędzia Menedżera Aplikacji będziesz mógł usuwać po kilka aplikacji na raz.

aplikacje

4. Wiele Przydatnych Narzędzi

Nasz program powstał z myślą o potrzebach użytkowników i oferuje wiele przydatnych na co dzień funkcji, takich jak Skaner Kodów QR, Latarka, Hotspot i Tethering. Dodatkowy moduł Przenoszenia Danych zapewnia wygodny transfer plików między telefonami, włącznie ze zdjęciami, aplikacjami, muzyką, filmami i wieloma innymi rodzajami danych.

więcej narzędzi

Podsumowując, program Apowersoft Phone Manager 2.0 gwarantuje komfort użytkowania dzięki innowacyjnemu interfejsowi, zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i wielu dostępnym funkcjom. Program jest obecnie najbardziej zaawansowanym narzędziem do zarządzania telefonem. Pobierz go już dziś i przystosuj swój telefon do wszystkich twoich potrzeb!

Pobierz

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 14 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oMenedżer Androida, Phone Manager.Ostatnia aktualizacja 29-11-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry