Jak zarejestrować i aktywować konto Apowersoft

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wybór produktów Apowersoft. Na tej stronie omawiamy proces rejestracji konta Apowersoft, a następnie aktywację konta VIP. Jako przykład, użyjemy w tym artykule programu Apowersoft Unlimited, by przedstawić szczegóły procesu.

Proces rejestracji i aktywacji konta Apowersoft

Jak zarejestrować konto Apowersoft

Przed rozpoczęciem użytkowania produktu Apowersoft, konieczne jest zarejestrowanie konta Apowersoft. Szczegółowy proces rejestracji opisano niżej.

  1. Kliknij na ikonę z sylwetką osoby w prawym górnym rogu okna programu, a następnie wybierz „Zarejestruj” w lewym dolnym rogu wyświetlonego okienka.

  2. Wprowadź prawidłowo swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij „Wyślij”. Otrzymasz wiadomość e-mail z czterocyfrowy kodem weryfikacyjnym.

    uzyskać kod weryfikacyjny

  3. Wpisz kod weryfikacyjny we wskazanym polu i kliknij „Zatwierdź”, aby ukończyć rejestrację.

zakończ rejestrację

Jak aktywować konto Apowersoft

Po udanej aktywacji konta Apowersoft, będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji produktów Apowersoft bez ograniczeń. Sposób aktywacji konta opisano niżej:

Użytkownik zakupujący 1 licencję

A.Użytkownik, który założył już konto Apowersoft

Po zamówieniu produktu Apowersoft otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o odnowieniu konta. Po zalogowaniu się na odpowiednie konto, należy ponownie uruchomić program, aby konto VIP zostało aktywowane automatycznie. Jeśli to nie pomoże, spróbuj wylogować się i ponownie zalogować.

wyloguj się z rachunku bieżącego

Możesz również bezpośrednio kliknąć ikonę „Odśwież”, aby zaktualizować status konta.

odśwież konto

B. Użytkownik nie zarejestrował jeszcze konta Apowersoft

Po zamówieniu produktu Apowersoft, dane konta zostaną wysłane na adres e-mail podany przy zakupie w ciągu kilku minut. W wiadomości znajdziesz adres e-mail i początkowe hasło do konta.

Informacje VIP

Możesz aktywować swoje konto VIP logując się bezpośrednio przy użyciu przesłanych danych.
zaloguj się pomyślnie

Jak korzystać z kodu aktywacyjnego

Jeśli konto z którego chcesz skorzystać nie jest powiązane z kontem VIP dostarczonym przez system, możesz je aktywować za pomocą kodu aktywacyjnego (można go użyć tylko raz). Aby aktywować konto kliknij „Aktywuj konto VIP”, a następnie wprowadź kod aktywacyjny.

aktywuj konto VIP

Uwaga: Po aktywacji innego konta za pomocą kodu aktywacyjnego, konto VIP dostarczone przez system zostanie deaktywowane. Jeśli Twoje obecne konto (e-mail) którego używasz do zalogowania się do programu zostanie dopasowane do konta (e-maila) na które składasz zamówienie, kod aktywacyjny traci automatycznie ważność z powodu automatycznej aktywacji konta.

Użytkownik zakupujący wiele licencji

Kupując jeden z naszych produktów z licencją dla wielu użytkowników, otrzymasz wiele kodów aktywacyjnych. Sposób aktywacji opisano poniżej:

wiele kodów aktywacyjnych

  • Krok 1: Poinformuj użytkowników o założeniu odpowiedniego konta Apowersoft. Sposób rejestracji konta przedstawiono powyżej.
  • Krok 2: Aby wprowadzić kod aktywacyjny, kliknij nazwę użytkownika, a następnie „Aktywuj VIP”.

    metoda aktywacji

  • Krok 3: Wpisz kod aktywacyjny i kliknij przycisk „OK”, aby aktywować konto VIP.

wprowadź kod aktywacyjny

FAQ

P: Dlaczego nie otrzymałem kodu aktywacyjnego po zakupie?

O: Jeśli kupiłeś tylko 1 licencję, nie potrzebujesz żadnego kodu aktywacyjnego. Jeżeli tylko logujesz się przy użyciu wstępnego hasła i adresu e-mail podanego przy zakupie produktu, twoje konto VIP zostanie aktywowane.

P: Dlaczego nie otrzymałem początkowego hasła po zakupie?

O: Jeżeli zarejestrowałeś konto Apowersoft przed dokonaniem zakupu, to nie otrzymasz ponownie wstępnego hasła. Otrzymasz natomiast wiadomosć e-mail informującą o odnowieniu konta. Wówczas, wystarczy tylko uruchomić ponownie program, aby zaktualizować dane konta. Jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze konta Apowersoft i nie otrzymałeś hasła wstępnego po zakupie, to prawdopodobnie wiadomość oznaczona została jako niechciana lub jako wiadomość promocyjna.

P: Dlaczego otrzymałem komunikat „Nieprawidłowy adres e-mail i hasło”?

O: Upewnij się, że wpisujesz prawidłowy adres e-mail i hasło. Jeśli błąd nadal występuje, możesz kliknąć „Zapomniane hasło”, aby zresetować hasło i ustawić nowe.

zapomniałeś hasła

P: Co powinienem zrobić, jeśli adres e-mail użyty przy zakupie nie jest zgodny z adresem użytym przy rejestracji konta?

P: Nasz system automatycznie aktywuje konto VIP dla adresu e-mail użytego przy zakupie. Z tego powodu, możesz zalogować się przy użyciu adresu e-mail podanego przy zakupie. Jednakże, jeśli nadal chcesz logować się przy użyciu adresu e-mail podanego przy rejestracji konta, skontaktuj się z nami, aby dokonać niezbędnych zmian. Z przyjemnością odpowiemy na twoje zgłoszenie o każdej porze.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 16 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:ApowersoftDnia oApowersoft Unlimited, Pytania Ogólne.Ostatnia aktualizacja 18-04-2019

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Poradnik

Jak zarejestrować i aktywować konto Apowersoft

Pobierz

Na pewno spełni Twoje oczekiwania!

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry