Jak dodać muzykę do Instastories
Komentarz

Jak dodać muzykę do Instastories

Ostatnia aktualizacja 31-07-2018 przez

Instagram Story to jedna z najlepszych funkcji, dzięki której Instagram łączy ze sobą ludziod sierpnia 2016 roku. Instagram pozwala publikować zdjęcia i filmy, które inni użytkownicy mogą polubić, obserwować, lub dodać do swojego kanału. Niedawno w najnowszej aktualizacji została dodana nowa funkcja – użytkownicy mogą dodać muzykę do Instastories bez pomocy dodatkowych aplikacji. Zawiera ogromną bibliotekę ścieżek dźwiękowych, które możnaprzeglądać i dodawać do swoich „historii”. Oczywiście nie są to pełne utwory, tylko 15sekundowe klipy, które można wykorzystać do swoich zdjęć i filmów. Należy jednak pamiętać, że ta funkcja nie jest dostępna w każdym kraju i działa tylko na urządzeniach z systemem iOS. Jeśli niestety twój kraj nie znajduje się na liście, możesz rzucić okiem na rozwiązania, które dla ciebie przygotowaliśmy.

Jak podłożyć muzykę do filmu wideo na Instagramw dostępnych krajach

Zanim zaczniesz, upewnij się że masz zainstalowaną najnowszą wersję Instagrama.

 1. Otwórz Instagram na urządzeniu z systemem iOS. Nagraj filmdo swojej historii lub skorzystaj z gotowych rozwiązań bezpośrednio na swoim urządzeniu.
 2. Stuknij przycisk z buźką w prawym górnym rogu ekranu, na drugiej pozycji pojawi się tam nowa opcja „Muzyka”. Stuknij ją, by przejść do wyboru muzyki. Jeśli znasz tytuł utworu, możesz go bezpośrednio wyszukać.

  dodać muzykę do Instagram

 3. Po wybraniu utworu możesz dostosować czas jego odtwarzania oraz miejsce rozpoczęcia odtwarzania utworu.
 4. Po zakończeniu dostosowywania, możesz opublikować utwór. Funkcja „Muzyka” nie tylko powiadomi cię, czego słuchają znajomi, ale również wyświetli naklejkę z tytułem utworu i nazwą wykonawcy.

Dostępne kraje: USA, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia, Francja, Niemcy i Szwecja.

Jak dodać muzykę do Instastoriesw krajach niedostępnych

Rozwiązanie dlaiPhone’a – Nagraj film z Instagrama podczas odtwarzania muzyki

Jest wiele aplikacji do edycji filmów, które pomogą Ci dodać muzykę na urządzeniu z systemem iOS. Jednak większość z nich jest płatna i droga. Istnieje alternatywna metoda, za pomocą której można bezpłatnie dodać muzykę do Instastories. Sprawdź przewodnik krok po kroku poniżej.

 • Otwórz aplikację muzyczną, na przykład Spotify i wybierz utwór, którego chcesz użyć. Następnie przesuń pasek czasu do miejsca, w którym chcesz rozpocząć odtwarzanie muzyki, a następnie wstrzymaj utwór.

  Graj muzyke Instastories

 • Otwórz aplikację Instagram i kliknij ikonę „aparatu” znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu.

  Nagrywac muzyke Instagram

 • Przesuń palcem w górę ekranu, aby otworzyć centrum sterowania telefonu. Następnie przesuń palcem w lewo, aby otworzyć preferencje muzyki i dotknij „odtwórz”, aby rozpocząć odtwarzanie wcześniej wstrzymanego utworu.
 • Następnie szybko zamknij centrum sterowania i zacznij nagrywać film.
 • Po zakończeniu możesz opublikować film z muzyką do swojej historii.

Rozwiązanie dla Androida – skorzystaj z edytora Inshot

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida i szukasz sposobu jakpodłożyć muzykę pod film Instagram, to skorzystaj z edytora Inshot. Jest to jedna z najlepszych aplikacji w sklepie Google Play Store, jeśli chodzi o kompleksową edycję filmów. Pozwala użytkownikom na edycję, scalanie, dostosowywanie proporcji wideo, przycinanie, dodawanie filtrów i wstawianie ścieżek dźwiękowych do filmów. Najnowsza aktualizacja obsługuje tworzenie wielu ścieżek dźwiękowych. Zobaczmy, jak dzięki tej aplikacjipodłożyć muzykę pod filmik na Instagramie na urządzeniu z systemem Android.

 • Uruchom aplikację Inshot, potemdotknij „Wideo” i wybierz swój film, a następnie stuknij przycisk „fajki”.
 • Następnie przejdź do „Muzyka”> „Moja Muzyka”>i wybierz ścieżkę dźwiękową, którą chcesz dodać do swojego filmu. Po zakończeniu stuknij przycisk „fajki”.

  Inshot dodać muzykę do Instagram

 • Teraz, w prawym górnym rogu interfejsu, dotknij „Zapisz”, a następnie wybierz jakość wideo i poczekaj kilka sekund.
 • Po zakończeniu przetwarzania otrzymasz możliwość zapisania / opublikowania wideo. Wybierz „Instagram”, a następnie opublikuj wideo.

Rozwiązanie dla PC – ApowerEdit

ApowerEdit to lekka, szybka i niezawodna aplikacja do edycji wideo dla systemu Windows. Wyposażona w intuicyjny interfejs z funkcją przeciągania i upuszczania, która znacznie ułatwiadodawanie muzyki do Instastories. Pozwala również edytować muzykę dzięki oferowanym narzędziom, na przykład wyciąć niechciane części, dostosować głośność czy prędkość, ustawić efekty wejścia i wyjścia i tak dalej. Poza tym, posiada kolekcję filtrów, nakładek, przejść i naklejek, które można wykorzystać do dostosowania filmów na Instagramie. Sprawdź szczegółowy opis poniżej.

Pobierz

 • Otwórz aplikację, przejdź do zakładki „Media”, a potem kliknij „Importuj”. Następnie wyszukaj i wybierz plik wideo oraz mp3, a następnie kliknij „OK”. Wszystkie pliki zostaną dodane do sekcji „Media” w celu przetworzenia.
 • Przeciągnij plik wideo na ścieżkę wideo, a plik mp3 na ścieżkę audio, wytnij klipy, których nie chcesz. Upewnij się, że początek i koniec filmu zgadza się z czasem utworu.

  ApowerEdit dodać muzykę do Instastories

 • Włącz podgląd całego pliku, wyeksportuj go, klikając przycisk „Eksportuj”. Odczekaj kilka sekund, aby aplikacja mogła przetworzyć plik. Po zakończeniu przetwarzania, możesz go przesłać na swój Instagram.

Zakończenie

Niezaprzeczalnym faktem jest, że istnieje wiele aplikacji, które mogą pomóc podłożyć muzykę pod filmik na Instagramie. Czy masz inne sugestie? Czy podobają ci się nasze polecane rozwiązania? Nie wahaj się i wyraź swoją opinię w sekcji komentarzy, by podzielić się swoim pomysłami.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 11 ocen)Dziękujemy za ocenę!
Zamieszczone przez:Dnia oTworzenie filmów.Ostatnia aktualizacja 31-07-2018

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Skorzystaj już teraz!
APOWERSOFT
Upominki
i
Zniżki
Więcej informacji
Apowersoft Unlimited
Błyskawiczny instalator dla 14+ produktów All Apowersoft
new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry