Premiera aplikacji ApowerUnlock

Apowersoft ogłosił nowy produkt - ApowerUnlock. Jak sama nazwa wskazuje, program służy głównie do odblokowywania ekranu iPhone'a / iPada / iPoda Touch i konta Apple ID, przydatny w sytuacji gdy zapomnisz hasła, uzyskasz używane urządzenie iOS, lub zablokowania się po wielu nieprawidłowych prób wpisania hasła. Aby dowiedzieć się więcej o ApowerUnlock, wystarczy pobrać go klikając przycisk poniżej. Dowiesz się wszystkiego o jego niesamowitych funkcjach.

Pobierz za darmo
Premiera aplikacji ApowerUnlock

Wyróżnione funkcje ApowerUnlock

1. Najprostszy interfejs.

ApowerUnlock ma prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu jest łatwy w użyciu. Aby odblokować ekran iOS lub konto Apple ID, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz w interfejsie programu.

2. Odblokowywanie Apple ID w mgnieniu oka

ApowerUnlock zapewnia łatwe rozwiązanie do odblokowania Apple ID. Często zdarza się, że zapominamy hasło iCloud dla konta Apple ID. Aby znaleźć rozwiązanie, można przejść do iCloud. Może to jednak zająć dużo czasu; korzystając z ApowerUnlock zaoszczędzisz czas. Jednym kliknięciem rozpoczniesz proces odblokowywania; wystarczy wykonać proste kroki, które znajdziesz w interfejsie programu i skonfigurujesz ustawienia na urządzeniu z iOS. Odblokujesz iCloud lub konto Apple ID w kilka minut.

Odblokowywanie Apple ID

3. Odblokowywanie ekranu iOS bez wysiłku.

ApowerUnlock pomoże w przypadkach, gdy zapomnisz hasła ekranu iPhone’a / iPada.  Pozwala odblokować ekran iPhone’a / iPada bez hasła. Działa również, gdy nie znasz hasła ekranu urządzenia iOS po zakupie używanego iPhone’a / iPada. Pomoże odblokować ekran zepsutego iPhone’a / iPada, w którym normalne wprowadzenie hasła jest niemożliwe. Bez względu na przyczynę, ApowerUnlock może pomóc.

Odblokowywanie ekranu iOS

Zakończenie

Podsumowując, ApowerUnlock to idealny program do odblokowywania ekranu iOS i konta Apple ID bez względu w jaki sposób został zablokowany. Jeśli przypadkowo zablokowałeś iPhone’a / iPada / iPoda Touch, sięgnij po ApowerUnlock. Wystarczy go pobrać, aby odblokować ekran iOS lub konto Apple ID.

Ocena:4.3 /5(w oparciu o 25 ocen)Dziękujemy za ocenę!

Dodaj Komentarz

Wpisz swoje imię!
Wpisz treść recenzji!

Komentarz (0)

Pobierz za darmo

Na pewno ci się spodoba

new
Wsparcie
Udostępnij
Recenzji
Skomentuj
Do góry